Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mit tegyek? Attól tartok,...

Mit tegyek? Attól tartok, hogy ezt lehetetlen kiküszöbölni, vagy csak nagyon nehezen lehet.

Figyelt kérdés
Irgalmatlanul nagy baklövést követtem el a közel múltban. Egy megbeszélt időpontra nem mentem el, mert elfelejtettem, de eszembe jutott, csak valamiért azt hittem, hogy az időpont a következő héten lesz. És nem telefonáltam, a félreértések elkerülése végett. Ezért nagyon mérgesek rám azok a személyek, akikkel kapcsolatban ez történt. Az időpont alatt értendő alkalom kb 2-3 hetente ismétlődik. (A személyeknek nincs szükségük rám, hanem nekem van szükségem őrájuk.) Ők ezzel az időponttal csak szívességet tesznek nekem. (Ők tekintélyes emberek.)
2019. nov. 14. 21:47
 1/1 Klau97hun ***** válasza:
Szóval a dealerek manapság már tekintélyesek xd
2019. nov. 14. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!