Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Vajon felkeressem, ráírjak,...

Vajon felkeressem, ráírjak, örülne nekem? Te mit tennél a helyemben?

Figyelt kérdés

Tinikoromban az interneten megismertem valakit, akivel nagyon jóba lettem,és évekig beszélgettünk, mindig ott voltunk egymásnak. Aztán már nem is emlékszem hogy miért,meg mi miatt, de lassan elváltak útjaink. Már nem nagyon léptünk fel arra az oldalra ahol megismerkedtünk. Viszont Olyan egy éve írt nekem egy levelet, aztán visszaírtam neki,de arra csak 7 hónap után válaszolt.

Sosem találkoztunk,mert ő nem is itt lakik Mo-n,és nem is magyar. Hiányzik nekem, de félek,hogy ő már nem úgy érez irántam,mint akkor azokban az időkben,amikor minden egyes nap chateltünk késő éjjelig. Szerintetek örülne nekem,hiányzom neki?



2019. nov. 17. 21:52
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Miert is ne, irj neki, nem veszithetsz semmit. Hatha megint kialakul ami regen, sosem tudni ^^
2019. nov. 17. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Írj neki és akkor az összes kérdésere meglesz a válasz.

Ha esetleg nem tetszik majd a válasz akkor is le tudod zárni legalább magadban és nem lesz később keserű érzés benned mert nem írtál neki.


Ne félj attól mi van ha...

még a rossz befejezés is jobb mint a bizonytalanság.

2019. nov. 17. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!