Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Ki érzi még így magát lányok?

Ki érzi még így magát lányok?

Figyelt kérdés

Velem szokott olyan lenni, hogy hiába vannak barátaim, fontos emberek számomra, akkor is van mikor egyedül érzem magam és nyomasztó. Akkor is szoktam magam úgy érezni, hogy adott problémáimat vagy ami velem van nem tudom kinek elmondani. Hiába lehetne, az valamiért mégse olyan, nem értenének meg teljesen. Ezért megesik hogy magamba tartok dolgokat és ez még rosszabb, tudom.

De tényleg rámjön időnként hogy szeretnék valakit, egy lelki társat, barátnőt akivel mindent megbeszélhetek. Kölcsönösen egymással. Nehéz az ilyen lelkiállapotot leírni ami legbelül van, de tényleg jól tud esni ha számíthatsz valakire és ő is rád. Ha úgy érzed hogy vele jó és bármit elmondhattok egymásnak.

Barátságra mindig szükség van. Ezért én is örülnék neki ha lenne egy barátnőm, a meglévőkön kívül. Amiből akár igaz barátság is lehetne, ami az egyik legfontosabb. És gondolok itt bármire, egy csajos őszinte beszélgetésre, lelkizésre, bulizásra, járkálásra, vásárlásra vagy akármi.

Van még így valaki lányok, hogy egyedül érzitek magatokat néha?

17/L



2019. nov. 21. 20:10
 1/4 anonim ***** válasza:

Tudom miről beszélsz, nekem így teltek el a gimis éveim, de azóta már találtam ilyen barátnőt, nem is egyet. Szerintem szerencse kérdése, hogy milyen közösségben vagy, és hogy kikkel hoz össze a sors,ezert a legjobb amit tehetsz, hogy minél több társaságba belevonod magad, és minél nyitottabb vagy.

Bár ezeket gondolom úgyis tudod :D


Na mindegy, lényeg a lényeg: fel a fejjel, a dolgok folyamatosan változnak, szóval lesz még jobb is.

2019. nov. 21. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Próbálj ismerkedni másokkal.

Vagy írj fiktív naplót egy ilyen barátnőhöz.

2019. nov. 21. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
73%
Nekem vannak ilyen barátnőim, szerencsére több is, de hidd el még mellettük is tudom milyen érzés... néha nagyon egyedül tudom magam érezni a problémáimmal. Egyébként ha szeretnél beszélgetni nyugodtan írj, vagy ha csak egyedül érzed magad, asszem egy cipőben járunk. 17/L
2019. nov. 21. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Én az egyetem találtam meg az első olyan barátnőmet akinek szinte mindent elmondtam, de még így is van amit visszatartok, bár ez már csak saját hülyeségem, megszoktam hogy a mély lelki gondjaimat magamban tartom, akkor is ha tudom hogy jól fogadná.:D

Szóval kitartást, lesz még lehetőséged ismerkedni.:)

2019. nov. 26. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!