Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Durva hogy kiderült, hogy a...

Durva hogy kiderült, hogy a rengeteg "barátomból", pár igaz csak?! Veled történt történt már hasonló?

Figyelt kérdés

Az a helyzet, hogy elég sok embert ismerek különböző helyekről, sokakkal jóban is voltam/vagyok, ezért úgy hittem, hogy sok barátom van. Hát kiderült, hogy annyira mégsem, mert el kezdtem leépíteni velük a kapcsolatot, ezt úgy értem, hogy nem én kerestem őket, ezért abbamaradtak a nagy spanolások. Pedig pl bulikban, meg amúgy is tök jól kijöttem ezekkel az emberekkel, de pl érdeklődni nem nagyon érdeklődött egyik sem.. Azóta kiderült, hogy valójában 3-4 igaz barátom van, ami egy kicsit szíven ütött. Ezen kívül vannak még haverok, akikkel jól elvagyok ha találkozunk, de elég ritkán beszélünk egymással.

A kérdésem az, hogy veled előfordult-e már ehhez hasonló, vagy csak engem nem bírnak ennyire az emberek?


2019. nov. 29. 21:34
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
En most esem at ezen megint 38 evesen.
2019. nov. 30. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

eleve aki egy introvertáltabb fajta az nemmilyen másikat keresős, ha amúgy kedveli is.


meg azbis kell, hogy az élet valahogy egy irányba tereljen embereket.


szerintem ne mondj le róluk csak azért mert nemnkeresnek. etről még lehet kedvelnek. csak épp másban vannak, vagy más típusok.

2019. nov. 30. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!