Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Lassan 30 éves leszek, barátai...

Lassan 30 éves leszek, barátaim szinte nincsenek, nincs életem se. Valaki hasonló helyzetben?

Figyelt kérdés
A legjobb barátnőm sose ér rá, rájöttem hogy hazudozik is. A munkán én edzőtermen kívül nincs magánéletem, párkapcsolatom évek óta nem volt. Megcsináltam a jogosítványt, nyelvvizsgát, jártam ide oda, de barátokat nem tudtam szerezni, pedig nem vagyok visszahúzódó. Szilvesztert úgy néz ki itthon töltöm egyedül.
2019. nov. 26. 10:10
 1/6 piriiiii ***** válasza:
61%
Hasonló nálam annyiból, hogy barátaim nekem sem nagyon vannak. Legalábbis nőneműek. Pasiból sok van, de egyik sem igazán mély barátság, ugyanis hanelmélyul
2019. nov. 26. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 piriiiii ***** válasza:
61%

Ugyanis ha elmélyülni, abból több lenne és jobb ha megmarad a jelenlegi állapotban.

De mivel nő vagyok, jó lenne női barátság is, ami régóta nincs már.

Párkapcsolatomnak most fogok véget vetni valószínűleg.

Sajnos nehezen kerülök egy hullám hosszra a nőkkel...

2019. nov. 26. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Utazz el. Az utazàs mindig hoz magával történést.
2019. nov. 26. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Én is így jártam. Harminc fele már nehezebb. Aki volt is illető, fél évente ha találkoztunk, aztán közölte: "én már külföld felé barátkozom", ki is ment. Írok neki e-mail-t, nem válaszol, de Fb-n aktív. Másik pedig családos lett.

Különféle hobbik kapcsán lehet emberekkel ismerkedni, együtt csinálni valamit. Mélyebb barátságokat elég nehéz lehet találni.

2019. nov. 26. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Barnabas333 ***** válasza:
37%
Én örömmel leveleznék veled, bár az nem igazi barátság csak virtuális. Ha jól értem nő vagy. Azt, hogy nincs párkapcsolatod csak magadnak köszönheted.41f van egy jóképű sportos 36éves kollégám bár ő is piszkosul válogat mint gondolom te is. Ez a baja mai világnak. Meg egy jó kapcsolatot is olyan könnyen eldob mintha csak ruhát cserélne...
2019. nov. 28. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én lassan 40, nekem sincsen sok barátom.
2022. nov. 11. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!