Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Ha valaki folyton panaszkodik,...

Ha valaki folyton panaszkodik, hogy nincs kedve tanfolyamra járni, minek iratkozott be?

Figyelt kérdés

Egyik barátnőmnek hosszú ideje nem jött össze munkahely, így szeptembertől beiratkozott mérlegképes könyvelő egyéves tanfolyamra. Péntek, szombaton kell járnia. Azóta minden alkalommal, ha mennie kell, folyton csak siránkozik, hogy nincs kedve hozzá, meg mindig hamarabb eljön onnan este. Ha tanulnia kell, ugyanez van mindig. Meg, hogy ő fáradt stb, pedig nem is dolgozik mellette. Oké én megértem, de akkor minek iratkozott be? Én dolgozok, én is rendszeresen fáradt vagyok, mégsem írom le minden nap, hogy nincs kedvem dolgozni. Kicsit fárasztó már ezt olvasni tőle mindig, de megbántani sem akarom.

N


2019. dec. 5. 09:40
 1/5 anonim ***** válasza:
Akar kezdeni valamit magával és azt hitte, hogy áldozatok nélkül hullik minden az ölébe, majd szembesült vele, hogy nagy tévedésben volt. Változtatni akart az életén, de nem készült erre rá alaposan lélektanilag.
2019. dec. 5. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Egyetemre is járt, nem gondolom, hogy egy tanfolyamra annyira fel kell készülni lelkileg. Főleg, hogy elmondása szerint szereti is amit tanul.
2019. dec. 5. 10:49
 3/5 anonim ***** válasza:
Akkor csak simán ilyen... én is panaszkodtam végig de engem köteleztek a tanfolyamra, aláírattak velem egy év tanulmányiszerződést és még fizetésemelést se kaptam érte, pedig életveszélyes munkakört tesz lehetővé...
2019. dec. 5. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Ő saját akaratából jelentkezett, hogy fejlődjön. De ma is reggeltől írja nekem, hogy vajon hideg van-e kint, nem tudja mit vegyen fel, este lépjen-e le hamarabb. Nekem meg annyi a munkám majd meg bolondulok. Most van ebédszünetem, de nem tudok neki egész nap irogatni.
2019. dec. 5. 12:32
 5/5 anonim ***** válasza:
Arra azért felhívnám a figyelmét a helyedben, hogy barátság ide, barátság oda, te egy munkahelyen próbálsz helytállni és nem tudsz folyamatosan rá figyelni, - adott esetben el is veszítheted az állásodat, ha a főnököd túlzásnak érzi a barátságod menedzselését, ezért fejezze be az egész napos haláltáncát vagy keressen magának más "szexpartnert"!
2019. dec. 5. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!