Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » 23 éves lány vagyok és nincsen...

23 éves lány vagyok és nincsenek fiú barátaim. Igazából nem is nagyon volt soha. Ez normális? (Érdekelnek a fiúk, de inkább kapcsolat terén viszont így kicsit nehezebben tudok ismerkedni, komunikálni velük. ) 23/L

Figyelt kérdés
2019. nov. 16. 12:24
 1/8 anonim ***** válasza:
Normális lehet. Én férfiként inkább hölgyekkel barátkozom, mert hát nem is tudom... Férfiakkal nem igazán találom meg a hangnemet. :D Ember függő a dolog.
2019. nov. 16. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
65%

Nekem már gyerekként is vegyesen voltak fiúk-lányok.(Nő vagyok)

Felnőttként van egy 20 éve tartó barátságom nővel, a többi mind férfi és valóban csak a barátaim. Én a férfiakkal jobban kijövök, a nők sokszor idegesítenek és időt rabló, számomra érdektelen problémáik vannak.

Old fel a gátlásokat, legyél elfogadó, nyitott és kedves az emberekkel, akkor nemtől függetlenül lesznek barátaid!

2019. nov. 16. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
* Oldd
2019. nov. 16. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Persze hogy normális. Nem kötelező hogy mindenkinek találnia kell barátokat mindkét nemből.
2019. nov. 16. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
34 éves nő vagyok, nekem sem volt soha fiú barátom, és egyáltalán nem érzem, hogy baj lenne. Fiatal koromban nagyon zavarban voltam fiútársaságban. Most már jó ideje férjnél vagyok, rég nem célom hódítani, úgyhogy azóta el tudok beszélgetni férfiakkal, de egyáltalán nem hiányzik egy mélyebb kapcsolat velük. Arra ott vannak a barátnőim és a férjem.
2019. nov. 17. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Mindenkinek más a szükséges. Van aki elvan barátok nélkül, van akinek muszájból a magány jutott, van aki ezt választotta, van akinek csak fiú, van akinek csak lány barátai vannak és még számtalan hasonló variáció létezik. Ha neked hiányzik a fiúk társasága, ismerkedj velük, de ne másnak akarj megfelelni, csináld azt, amit te szeretnél. Nekem muszájból a magány jutott, de szívesen ismerkednék. Tapasztalatom szerint a lányok nem akarnak barátkozni (~nem velem), így elsősorban komolyabb kapcsolatot keresek, azonban már annak is örülnék, ha lenne végre egy lány barátom, akivel lehetne közös programokat szervezni és nem az ország másik végében lakik. 29/F
2019. nov. 18. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:

Nem gondoltam hogy van inverz megfelelőm ilyen téren, mert én meg a lányokkal való kapcsolatok építésével állok ennyire hadilábon fiú létemre, annak ellenére hogy persze szeretnék velük ilyen-olyan interakcióba keveredni csak nem tudom hogy kellene. :) Igaz nincs meg hozzá a kellő magabiztosság se és így félek kezdeményezni is.

27f

2020. júl. 24. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Mért ne lenne normális? Szerinted Evolúció bácsi azért választotta külön a nemeket, hogy BARÁTKOZZANAK egymással?
2020. júl. 25. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!