Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mit lehet kezdeni az olyan...

Mit lehet kezdeni az olyan "barátokkal" akik kb csak akkor keresnek ha kell vagy akarnak tőlem valamit?

Figyelt kérdés

Van egy pár olyan személy az életembe, aki csak akkor keres ha akar tőlem valamit. Persze akkor barátok vagyunk meg minden...


Vagy pl ha mennének ki, de az összes többi lemondja, akkor jövök nekik én a képbe.


Eddig ez nem igazán zavart, de most hogy mindig kevesebb a haverom kezdenek ezek zavarni. Mit lehet kezdeni velük szerintetek?



2019. dec. 6. 15:23
 1/9 anonim ***** válasza:
szerintem az ilyen "barátok" is kellenek. vagy nevezzük havernak. nem kell, hogy mindenki a legjobb barátod legyen, de attól még örülhetnél is neki, ha több emberrel jóban vagy. ha már nagyon erőltetett a dolog és nem gördülékeny a kapcsolatotok, akkor építsd le őket és az igazi barátokkal tartsd fent tovább.. csak aztán nehogy megbánd, ha esetleg mégis kéne pár haver
2019. dec. 6. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
47%

Meg kell velük szakítani a kapcsolatot.

Esetleg ugyenezt eljátszani velük.

De mindenféleképpen ignorálni kell őket/kérésüket.

Vagy szembesíthetnéd őket ezzel a ténnyel...többet nem keresnének, az tuti.

2019. dec. 6. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
83%
Én offoltam ezeket a gyökereket.
2019. dec. 6. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
83%

Én az ilyen barátoktól megszabadultam. Az már régen rossz, hogy ha én szeretnék valamit csinálni, akkor nem ér rá.

Meg, hogy ilyen lastminute-be hívnak el, mert más nem megy, aztán megvannak sértődve, hogy nemet mondok rá.

Nem leszek senkinek a pótlékja.

2019. dec. 6. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
83%
Voltak ilyen haverjaim. Mondom, voltak.:)
2019. dec. 6. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Ha hívnak és szívesen mennél akkor menj velük, az a lényeg hogy te jól érezd magad. De ha hívnak és nincs kedved nyugodtan vágd rá, hogy NEM. Amúgy meg 1-2 barát bőven elég akik tényleg barátok. Nekem mondjuk 1 van aki úgyhogy és egyszerűen nem is kell több.
2019. dec. 6. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Semmit! El kell felejteni őket, mert ők nem barátok.
2019. dec. 6. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Én ezt megelégeltem, de szerintem nem vették a lapot, hogy mi volt a probléma. Mondjuk nem is érdekel.
2019. dec. 6. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Kérdésedre válaszolva: lecserélni igaz barátokra őket.
2019. dec. 6. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!