Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mit kezdjek ezekkel a barátokkal?

Mit kezdjek ezekkel a barátokkal?

Figyelt kérdés

Az elmúlt fél-háromnegyed évem úgy nézett ki, hogy zsúfoltabb lett az életem, több mindent próbáltam ki, jóval többet élek mondjuk így, mint korábban. Megváltoztam, jobban kihasználom az időt. Megváltozott a külsőm is és bátrabb vagyok sokkal. Rengeteg randim volt és volt pár srác akikkel elkezdtem járni, de hamar véget ért a románc. Az utolsó sráccal 2 napja lett vége.

Utánuk pedig a barátnőknek adtam ki a fájdalmat, vagy siránkoztam 1-2 napig.

Most már alig akarnak meghallgatni ha kicsit rossz kedvem van pasik miatt, ők nem tudnak mit mondani. Sőt az egyikük még ki is nevetett, hogy sosem lesz senkim hosszú távra pedig én próbálkozok pasizni ő meg gimi óta nem. (Ő 23 éves, 3 évvel idősebb)

Ez azért van, mert nekem folyamatosan akad valaki (igaz nem működik) míg nekik évek óta nincs senki és féltékenyek? Nem vettem volna figyelembe kellően az érzéseiket?

Minden esetre gyakran érzem úgy, hogy alig figyelnek rám, nem akarnak semmiben sem segíteni már, nem számíthatok rájuk.

Ebben az időszakban, ha fiú miatt voltam ki, akkor sosem volt hajlandó egyikük sem eljönni valamerre, pedig ilyenkor érzem teljesen egyedül magamat.

Igazából mostanában sosem lehet rájuk számítani semmiben.

Én vagyok rossz barát?

Mit kezdjek velük?


2019. aug. 26. 18:06
 1/5 anonim ***** válasza:
77%

Te meghallgatod őket?


Mert, ha mindig minden csak rólad szól (legyen pozitiv vagy negatív) az taszító.


Valahol irigyek is, de nem ez a fő indok.

Imerem ezt mindkét oldalról. Van, aki nekem is csak magáról beszélt, a rosszról, a próbálkozásairól, a kudarcairól DE engem meg sem hallgatott.

És én is ugyanezt tudom sajnos csak előadni. Ez tudom fárasztó a másiknak. De egy igazi barátnak nem kéne eltávolodnia. Ezek sem igazi barátok neked sem.

A pasizásból lehet vissza kéne venned vagy pedig senkinek sem elmondani.

2019. aug. 26. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
89%
Tudod nekem is volt ilyen barátnőm aki csak feszt az aktuális pasijáról tudott siránkozni. Éveken át rohadtul nem érdekelt már a vége felé. Egyéb téma se volt sose. Ha meg nekem volt bajom magasról tett rá. Nem csak a panaszból kell állni az egésznek. Plusz állandóan váltogatod a pasikat szerinted nem unalmas havonta hallgatni hogy az állítólagos nagy szerelmeddel nem működik a kapcsolat? Nem normális az hogy feszt cserélgeted őket. Tegyél már különbséget fellángolás és szerelem közt aztán már is nem lesz annyi panaszkodni való és a barátnőid sem fogják unni. És igen tényleg vicces hogy egy évbe vagy 6x depis vagy a pasijaid miatt. Hogy? Amikor ennyi idő alatt megismerni se lehet senkit akkor hogy szeretheted őket?
2019. aug. 26. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Blade Bone ***** válasza:
100%
Hát figyi, lehet ez most erős lesz... Dee ott a gond, hogy te azt hiszed nekik nem akadna senki... Továbbá nem ők tehetnek arról h neked folyton ilyen rövid kapcsolataid lesznek, pár ilyen után már nem csoda ha nem tudják mit mondjanak, plusz kinevetnek... Ezen se csodálkozom, mert te meg lenézed őket h nem pasiznak... Ha normális viselkedést vársz tőlük, előbb neked is normálisnak kéne lenni.
2019. aug. 26. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Normális vagyok velük. Mindig kérdezgetem őket mindenről. Ha valamiben kell, akkor segítek nekik.

Nem az a lényeg, hogy nekik évek óta nincs senkijük. Valójában nekem sincs. Őszintén szólva nem is az a baj, hogy nem akarnak meghallgatni ha a pasik miatt rinyálok, tudom, hogy kissé sok volt belőlük.

Hanem az, hogy én adok, ők elvesznek, de vissza semmit sem kapok.

Áthívom őket, elhívom nyaralni őket, meghívom csomó mindenre őket. Átmegyek hozzájuk, mert egyikőjüknek vigyázni kell a hugára, a másiknak segítsek a kutyáját megszépíteni vagy tanítsam angolul, a harmadikkal fessük át a szobáját. Mindig ott vagyok, ha segíteni kell nekik vagy van valami lelki bajuk. Multkor az egyik lány megbukott egy tantárgyból és nagyon a szívére vette. Persze én voltam az, aki segített neki ebben is később, tényleg még tanultam is vele, kikérdeztem stb. De ha nekem van valami, akkor derogál bármit tenniük.

Én fessem ki a falát, de ha én célzok arra, hogy vettem egy könyves polcot és segíthetne összerakni ami amúgy nem nagy munka, akkor fintorog és közli, hogy majd meglátjuk.

2019. aug. 26. 18:38
 5/5 Blade Bone ***** válasza:
Ezt fent is leírhattad volna... Miért vagy ilyen kedves velük? Persze oké, értem én hogy ez neked természetes, de a mérleget akkor is középen kell tartani, mert nem fognak tisztelni és egyenrangúnak tartani magukkal.
2019. aug. 27. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!