Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogyan tehetném túl magamat a...

Hogyan tehetném túl magamat a régi, rossz tapasztalataimon, hogy azok ne hátráltassanak ismerkedéskor?

Figyelt kérdés
Sok rossz tapasztalatot szereztem fiatalkorom óta és sajnos már ott tartok, hogy szinte már alig merek kezdeményezni beszélgetéseket idegenekkel, nagyon nehéz kapcsolatokat építenem, pedig szeretnék, csak olyan, mintha a múltam határozna meg engem még most is. Egy pszichológus tudna segíteni ezen szerintetek?
2019. dec. 14. 11:56
 1/2 anonim ***** válasza:
Tudna segíteni, de neked kell szándékosan újra és újra belemenni ilyen helyzetekbe tudatosítva, hogy nincs vesztenivalód. Az elutasítás nem kifejezett veszteség, csak a nyereség hiánya.
2019. dec. 14. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szimplán ne használd referenciaként a multad hanem engedd meg a jövőnek h megadja amit kérsz.
2019. dec. 14. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!