Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Málha.hu-n jó fej emberek vannak?

Málha.hu-n jó fej emberek vannak?

Figyelt kérdés
csak barátokat keresnék akik hasonló stílusúak mint én. Ott jó fej és toleráns emberek vannak többnyire? Aki regisztrált felhasználó elmondná a tapasztalatait?

2019. dec. 15. 19:36
 1/7 anonim ***** válasza:
51%

Én valahogy mindig a nyomorék embereket fogtam ki.

Én is barátkozni akartam,de nem nagyon értették meg

2019. dec. 15. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
80%
Én is szeretnék ilyen emberekkel ismerkedni.
2019. dec. 15. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
20%
Budapesti vagy esetleg??
2019. dec. 16. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
24%
Személyes tapasztalatom nincs, de eddig mindenkitől azt hallottam, hogy sok közöttük az intoleráns, frusztrált sznob. Tudod, aki vérben forgó szemmel neked ugrik, hogy "nem is vagy igazi goth/rocker/metálos/punk/emo, HA...". Biztos vannak normálisak is, mert mindenhol meg lehet találni őket, de abból a rétegből van több a beszámolók alapján, amiből az elmondásod alapján nem kérsz.
2019. dec. 16. 05:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 MolotovPunk ***** válasza:
Elvileg nevében társkereső oldal lenne,de szerintem rég nem az.Olyan semmilyen unalmas oldal...Néha azért felszoktam nézni még oda.:D
2020. márc. 17. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 FoxtrotLidérc ***** válasza:
Barátnőmet ott ismertem meg. Ha van türelmed kiválogatni a sor sz**ból az aranyat, akkor nem rossz hely. :))) Egyébként nem tapasztaltam olyat, hogy valaki nekem esett volna hogy nem is vagyok igazi rocker. Probléma inkább azzal volt, hogy pár kivételtől eltekintve mindig sikerült ilyen flegmapofájúakat kifogni, akik b***tak legalább annyit visszaírni, hogy dögöljek meg... XD
2020. ápr. 13. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 MolotovPunk ***** válasza:
Szerintem manapság nem sok embernek van ideje kiválogatni és megkeresni ott a (normális) nőt,vagy férfit.Barátkozásra nem tudom van e értelme egyáltalán használni,társkeresésre szerintem abszolút nem jó.Annak idején nekem is volt onnan komolyabban barátnőm,évekkel ezelőtt.Alapvetően nagyon maradi elavult oldal.Emellett kevés ott az aktív online nő,akivel lehet is értelmesen beszélni.Persze gondolom elhalmozzák napi szinten őket sok levéllel,így ők meg abból válogatnak,akiktől kapnak levelet.Férfitöbblet van ott is,mint a társkeresők nagy részén.
2020. ápr. 14. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!