Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogyan barátkozhatnék vele...

Hogyan barátkozhatnék vele össze? Nagyon tanácstalan vagyok!

Figyelt kérdés
Sziasztok! Kezdésnek én is és ő is fiú. És semmilyen szerelmi barátkozásról nincs szó!! Szóval,most kerültem új osztályba. Év eleje óta van egy fiú,akivel össze akarok haverkodni. De egyszerűen NEM MEREK odamenni. Annyira lehetetlen nekem ez a "k üldetés".. Van egy fiú,akivel folyton együtt lóg. Viszont ő is nagyon jófej,de úgy tűnik,mintha az egyik fiú nagyon meg akarna felelni a másiknak. Mindig együtt lógnak,ez is rátesz egy lapáttal. Viszont a fiú nagyon barátságosnak tűnik. Ma nem volt ott a haverja,és tudtam vele picit beszélni,de ez a véletlenség miatt volt,pont úgy jött. De úgy érzem,hogy holnap megint nem tudok vele beszélni,ha ott lesz a fiú,sőt eleve nehéz odamenni hozzá,de ha egyedül van már nem olyan para. Messengere van,esetleg ott is írhatnék neki,de nagyon jó szöveggel akarok. Semmi ötletem egyszerűen. Remélem tudtok segíteni! Köszönöm szépen a válaszokat előre is! :)

2019. dec. 17. 17:41
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Lehet, hogy sablonos lesz, de mindig csak magadat add! Ha nem szeretnék azért aki vagy akkor nem érdemlik meg a társaságodat! Egyébként pont ma tettem ki én is hasonló témában kérdést😅. Ha nem mész oda akkor nem tudsz változtatni a dolgokon. Vedd kezedbe az irányítást! Legyél céltudatos és biztos sikerülni fog! Próbálj meg mind a 2 emberrel barátkozni. Nem kell először nagyon mély témákkal kezdeni. Csak mondjuk beszélj az egyik tanár furaságáról puhatold ki mik lehetnek a közös témiáitok! Nem baj, ha ott van a másik ember, mert legalább őt is megismerheted és annál több barátod lehet! Én nagyon nehezen nyílok meg bárkinek is, de remélem neked menni fog, ha szeretnél még beszélni erről valakivel vagy csak egy kis bíztatást szeretnél nyugodtan írj rám privátban!
2019. dec. 17. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Szia! Köszönöm a válaszod,ment a zöld kéz! Írok privátba! :)
2019. dec. 18. 00:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!