Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Ti mikor ismertétek meg a...

Ti mikor ismertétek meg a legjobb barátotokat?

Figyelt kérdés

17 éves vagyok és nincs az életemben olyan ember akiről én azt gondolom hogy ő tényleg egy igazi barát.

Van még esély megtalálni a legjobb barátomat?



2019. dec. 18. 16:34
 1/5 anonim ***** válasza:
90%
Hidd el minden ember más és más az emberfüggő biztos meg lehet találni a haveri társaságot csak ki tudja én is így vagyok pár éve és hát eléggé sok az az ember aki kibeszél a hátad mögött vagy tartja alád a deszkát
2019. dec. 18. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

16 éve az óvodában. Soha nem mondtuk ki, hogy mi akkor most legjobb barátok vagyunk, mert fölösleges lenne, másrészt meg nyálasan hangzik. De igen ő egy olyan ember akire hezitálás nélkül rábíznám az életem, vagy tűzbe mennék érte.


Még bőven van esélyed rá, hogy megtaláld. Hisz előtted az egész élet. Nincs ilyen korlát, hogy akkor most eddig lehet barátokat találni és utána meg bezárt a bazár. (Mondjuk jó ha az életedbe próbálkozol vele, a halál után már kicsit nehéz). Viccet félretéve nem egyik napról a másikra lesz valaki a "legjobb barátod". Idő kell hozzá. Akár évek is eltelhetnek mire realizálódik, hogy igen ez az az ember.

2019. dec. 18. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Szerintem pár hetesek lehettünk

(1 hét különbség van közöttünk és anyukáink már akkor is jóban voltak)

2019. dec. 18. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Kilencedikben ismertük meg egymást, de akkor még nem voltunk jóban. Aztán őt átment másik suliba, majd két év múlva visszajött, akkor kezdtünk jóban lenni, de csak 12-től mondom a legjobb barátnőmnek.
2019. dec. 18. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A Páromat 18 éve ismertem meg. Azóta ő a legjobb barátom is egyben. Előtte pár évig tartó kamasz barátságaim voltak, mindig az épp aktuális szenvedélyeink tartották életben és ahogy azokból kinőttünk, szét is mentünk.
2019. dec. 19. 04:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!