Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Ti otthagynátok a legjobb...

Ti otthagynátok a legjobb barátotokat egy buliban? 17/f

Figyelt kérdés

Ha pl van egy olyan helyzet, hogy együtt mentek buliba, ott mindketten elég sokat isztok, majd te haza akarsz menni, de ő maradni akar.

Otthagynátok? Nem félnétek hogy valami hülyeséget csinál?



2017. dec. 27. 12:47
 1/6 anonim ***** válasza:
Én ott hagynám, nem félek, hogy hülyeséget csinálna, ha jól érzi magát... Ugyanannyi baj érhet engem is amíg egyedül hazamegyek. Mondjuk ez attól is függ milxen allapotban van, ha nagyin kész van és sokat ivott valószínű megvarnam.
2017. dec. 27. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ha nem érezném jól magam, persze, hogy hazamennék.
2017. dec. 27. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Clay Morrow ***** válasza:

Szólnék neki és hazamennék.

Nem vagy a bébiszittere.

2017. dec. 27. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Rengeteg mindentől függ. Mennyit ivott, milyen messze van otthonról, milyen környéken vagyunk, hogy juthat haza, vannak-e még ismerősök ott.

De szó nélkül semmiképp.

2017. dec. 27. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ugyan en lany vagyok de velem történt hasonló. En elakartam menni de a baratnom maradni akart igy hat ott maradtam vele. Nem hagynám ott egyedül.
2017. dec. 30. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ha a barátom, akkor valószínűleg nem.
2017. dec. 30. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!