Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mit tegyek most?

Mit tegyek most?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Megpróbálom érthetően leírni a történetem.

Adott egy barátság x éve. Összejárkáltunk, közös nyaralások, gyerekek legjobb barátok, egy suliba, egy osztályba járnak. Anyukák is legjobb barátok.

Lakásfelújításban vagyunk. Párom a legjobb barátnőm párjának adta a festő melót ( segíteni szeretett volna rajtuk anyagilag..) Ez a szakmája a srácnak..Páromat lehúzta egy nagyobb összeggel a “kész” melóért. Tegnap kiderült, hogy nagyon trágya melót végzett.. az egész tapétát vissza kell szedni.. nagyon összevesztek, párom látni sem akarja,minden kapcsolatot meg akar vele szakítani.. de most azt kéri tőlem, hogy én is tegyem ezt a barátnőmmel. Mert, hogy ő nem akar ettől a családtól már semmit. Én úgy gondolom, hogy ez a kettejük üzlete volt. Mit gondoltok erről?

( párom azért fizette ki ennek ellenére, mert amit megcsinált nem akarta szarban hagyni)


2019. dec. 19. 11:00
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
Senkisem szabhatja meg kivel beszélgess. Felnőtt ember vagy el tudod dönteni kivel állj szóba.
2019. dec. 19. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!