Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Miért baj az, ha én lányként...

Miért baj az, ha én lányként nagyon szeretek a közeli lány barátaimmal szájra puszival köszönni egymással találkozásnál és elköszönésnél? 26L

Figyelt kérdés

Nagyon szeretem a közeli lány barátaim (ez 4 embert érint) és velük szinte minden alkalommal úgy köszönünk egymásnak, hogy átöleljük a másikat, két puszi oldalra az arcnál, aztán szájra puszi. De van, hogy elmaradt az ölelés és arca puszi, csak szájra puszi jön. Elköszönésnél is mindig szájra puszi van. Én ezt azért csinálom, mert nagyon szeretem őket és sokat jelentenek számomra. De bármikor adok szájra puszit olyan lánynak is, aki nem olyan nagyon közeli, de azért mégis kedves ismerős.


Szeretném leszögezni, hogy semmi gondom a leszbikusokkal, de én nem vagyok az. Én abszolút heterónak érzem magam, soha nem volt szexuális élményem lánnyal, de még romantikus csók sem. Ezek részemről csak baráti puszik, szeretetből adom őket, de nem "szexuális" töltettel. Mégis, sokan szokták azt mondani nekem, hogy ez "helytelen" és hogy "furcsa", illetve "abba kéne hagynod". Pedig annyira jólesik nekem a dolog, hogy ilyen közel kerülhetek a barátaimhoz, nálam ez már egy elengedhetetlen dolog lett. Természetesen csak akkor van szájra puszi ha a másik fél is szeretné. Volt olyan lány aki azt kérte, ne legyen, én ezt mindig teljes mértékben tiszteletben tartottam. Olyan is volt, hogy azt kérte tőlem valaki, hogy "Csókolózzunk úgy igaziból, mintha szerelmesek lennénk!" és hogy "Szeretnél szexelni is lánnyal?", én azt válaszoltam, "Ezek csak baráti puszik a részemről, nincs bennük semmi szexuális töltet!". Egyébként nem vagyok szégyenlős egyáltalán, közösségi oldalra is feltöltöttem már ahogyan puszilkodom lány barátokkal és nyugodtan lefényképezhet engem bárki közben, egyáltalán nem zavar.


Miért baj az, ha a közeli lány barátaimmal szájra puszizom, ha ő is benne van a dologban? Tényleg baj van azzal amit csinálok?


2019. dec. 22. 10:26
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
76%

Lehetek en is a kozeli baratod? :D


24/F

2019. dec. 22. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
88%
Azért mert a szaj intim rész. Igen, te vagy a furcsa. Az emberek nagy részének ez nem normális, sőt mar gyerekkorukban megtanítottak nekik hogy szajra puszi nincs, csak anyuka meg apuka közt (nyilván azért ez bővül később). Sőt, nekem egyaltalan nem lenne jo erzes ha szájra kapnék csókot akarmelyik barátnőtol. Nem ettol leszek kozel hozzajuk. És akármelyik nőtől gimis es egyetemi eveim alatt sem lattam ilyet, pedig különböző közegekben mozogtam, sok emberrel ismerkedtem.
2019. dec. 22. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
44%

" lefényképezhet engem bárki "


Videóban is benne vagy?

Ha nem zavar, hogy máshova is kéne puszit adni, még kereshetnél is vele..

2019. dec. 22. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
92%

Valami testkép zavar lehet, olvass utána, és igen, baj.

Vagy csak látens biszexuális,-ak vagy,-tok...

2019. dec. 22. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonymousreview60 ***** válasza:
94%
A szájra puszit a népeség 99%-a intim kapcsolatban alkalmazza. Emiatt semmi nem indokolja, hogy ne gondolják, hogy nem vagy leszbikus.
2019. dec. 22. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
85%
Leszbikusnak fogják hinni, aztán majd feladják a pasik ...
2019. dec. 22. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
69%
Nekem férfiként is volt olyan lány ismerősöm, akivel szájra puszival köszöntünk. Kit érdekel az, hogy más mit gondol.
2019. dec. 22. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 Blade Bone ***** válasza:
40%

Ha le is fotózhatnak közben és még meg is osztod büszkén, hát én nem is tudom mi a kérdés itt... Szégyenlős nem vagy, és mivel neten is van erről kép, így nyilván nem is érdekel mit gondolnak az emberek, de közben mégis itt mélyvízbe dobod magad... Ez kb olyan mint a melegfelvonulás... Ők nem akarnak senkinek rosszat, de aztán mégis lenyomják magukat a normális emberek torkán...


Élj ahogy szeretnél, de nem ártana megtanulni, hogy bizonyos dolgaid, amik esetlegesen felháborodást keltenek, tartsd meg magadnak, illetve abban a közegben, ahol ezt ti elfogadjátok.

2019. dec. 22. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Nincs ezzel baj, ha a barátaid is úgy gondolkoznak, mint te, csak váratlanul ne puszilj szájon új ismerősöket, mert az emberek legnagyobb része ezt szexuális töltetűnek fogja fel, és igencsak félre fogják érteni a dolgot!
2019. dec. 22. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Majd le fog esni, hogy van igényed többre is lányokkal...

Egyébként a pároddal hogyan köszöntök el, ha a barátokat ölelgeted, a szájukat puszilgatod?

2019. dec. 22. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!