Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mit tudok kezdeni egy olyan...

Mit tudok kezdeni egy olyan barátsággal, ahol a másik fél hangulatától függ hogy van-e kedve a másikhoz (netes barát)?

Figyelt kérdés
Sokszor találkoztunk élőben is, főleg ha pl buliba hívtuk el társaságon belül, szóval nem csak netes, de főleg ott beszélünk sokat. Van olyan nap hogy szeret velem beszélgetni, játszani (lolozni), aztán van olyan nap, hogy nem is nézi meg az üzenetem, de közben másokkal ugyanúgy játszik. Egyszerűen nem akarja a barátait "vegyíteni", mert most is láttam hogy másokkal van, de ahelyett hogy engem is hívott volna csak levegőnek nézett. Nem tudom ez normális-e. (Mielőtt valaki felhozná, nem ő az egyetlen barátom, énis tudok játszani másokkal, csak én szoktam őt is hívni ha látom hogy fent van / egyedül van, mert engem nem zavar ha jóba van a többi barátommal). Többször kérdeztem már rá, de mindig olyan válaszokat kaptam, hogy "jaj azt hittem nem akarsz jönni" vagy "nem is láttam hogy írtál". Meg elvileg van pár barátja aki antiszoc és csak vele szeret lenni, de egy játéknál nem tudom ez mit számít. Inkább játszik idegenekkel, mint társaságban.
2019. dec. 23. 18:35
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell folyton a másik nyakán lógni. Van privát teretek. A barátaimat én sem szeretem vegyiteni pl. Egy idő után sok egyetlen ember folyamatos társasága. Teljesen normális hogy nem mindig akar veled lenni, beszélni. Jobb a kapcsolat ha nincs folyamatos kontakt.
2019. dec. 23. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Lol... Ahaa
2019. dec. 23. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Te többet érzel a kapcsolatban, mint Ő.
2019. dec. 23. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!