Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Miért italt vesz mindenki?

Miért italt vesz mindenki?

Figyelt kérdés

Mindig alkoholt kapok, karácsonyra, szülinapra, nagyjából mindenre.

Félre értés ne essék, nagyon örülök én neki, ha olyan személytől van meginni úgy sem fogom, megtartom emlékbe,de ebben semmi különleges sincs


Ma a barátnőmtől kaptam egy üveg bort, én fülbevalót, parfümöt, pólót vettem neki,ez korrekt?

Baratoloktól is 3 üveg whiskeyt, abból 2őt kifejezetten utálok


Mindenki így vásárol, vagy csak ezzel hamar levan tudva a dolog?


21F


2019. dec. 24. 21:11
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Mert nincs jobb ötletük. Se kedvük kreativnak lenni..:(
2019. dec. 24. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Mert nem ismernek eléggé vagy nem szeretnek az ajándékokkal bajlódni.
2019. dec. 24. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Hát igen,haverokkal más de még barátnőmtől is,magamban tartom az ilyesmit,ha nem tetszik, nem sertem meg, de kB ilyen miafasz reakciót benyomtam volna,következőkor elintezem egy üveg pezsgővel
2019. dec. 24. 21:45
 4/13 anonim ***** válasza:
54%
Ennyi! Vagy inkább egy jó Slice bodza meg egy jó LaFiesta, csak mert olyan jó együtt!
2019. dec. 24. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Hát ez szomorú. :(

Én igyekszem figyelmes lenni, és ha jobb ötletem nincs is, akkor olyan dolgokat veszek, amit használ az illető, és fogyóeszköz. (kozmetikum pl)

Én is sokszor elszomorodom, nem az ajándék miatt, hanem a közvetett üzenet miatt, mert úgy érzem ilyenkor, mintha nem is ismernének.

Nyugtasson a tudat, hogy legalább te tettél egy kis erőfeszítést ajándékozásnál. :)

2019. dec. 24. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Mi a csaladdal ezert beszeltuk meg Karacsonyra semmi ajandekozas. Iden szulinap is olyan volt, hogy hugomnak bar vettem egy ket dolgot. O elintezte annyival nem volt otlete. Anyutol csokit meg tortat kaptam. De felnott vilagban mar felesleges az ajandekozas..


Mindenki dolgozik, kereso kepes megveszi amit akar.


Felesleges dolgokat venni meg total penz kidobas.


Emellett egy csomo stressz mit vegyel, minek orul stb. Es aztan te hiaba torod magad az ajandekokkal, kiszurjak a szemed valami sablonos szarral.


Legjobb baratnommel is mig ajandekoztunk en tortem magam Pestre beutaztam egy rohadt konyvert mert itt helyben egyik konyves boltban sem volt. Tortem magam mit vegyek.

Erre o kiszurta a szememet egy sparban is megveheto dezodor plusz tusfurdo csomaggal.

Vele is befejeztem az ajandekozast.


Szoval a lenyeg, te is azert kapsz italt, mert nincs otletuk es ez a legegyszerubb.

2019. dec. 24. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Hozza teszem tok jo volt ajandekozas nelkul is a Karacsony :)
2019. dec. 24. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

Mi a családban azért szoktunk venni karácsonyra meg szülinapra

De valahogy a volt barátnőmtől is mindig hulyesegeket kaptam, bemegyek masik városba vásárolni erre kapok légy üveg bort amit úgyis vele iszok meg


Hát ezután megbeszélem, hogy se nem adok se nem akarok kapni

2019. dec. 24. 22:49
 9/13 anonim ***** válasza:
Mi is így beszéltük meg, hogy semmi ajándékozás, annyira hülyeségnek tartom már ezt az ünnepekkor való kötelező költekezést, legyünk együtt, szeressük egymást, együnk, igyunk.
2019. dec. 24. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Lehet mindened megvan, ami nincs azt meg nem tudják megvenni. Lehet látják, hogy szeretsz inni. Lehet tényleg fogalmuk sincs minek örülnél. Lehet biztonsági játékosok és nem mernek kreatívak lenni, mert félnek mit fogsz majd gondolni ha béna cuccot kapsz.

Gondold végig, fel tudsz-e sorolni 3 dolgot, amit szerettél volna kapni, és nem tisztálkodószer, nem könyv és nem tea-kávé-bögra kategória.

2019. dec. 24. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!