Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Miért van hogy SOHA nem...

Miért van hogy SOHA nem sikerül barátokat szereznem, végül mindenki itthagy?

Figyelt kérdés

2019. nov. 1. 13:34
 1/9 anonim ***** válasza:
61%
Nem vagy elég megnyerő személyiség mások szemében, nem tartanak téged érdekesnek, fontosnak.
2019. nov. 1. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Olyanokkal próbálkozol akiknek nem fontos a barátság. Sajnos ők vannak többségben.
2019. nov. 1. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
68%

Csak a magam tapasztalatait tudom megosztani ebben a témában. A következő típusú embereket iktatom ki az életemből, mindre volt több példa is:

1) Tarhálós, aki kölcsönkér.

2) Panaszkodós, aki lelki szemetesládának használ.

3) Érdektelen dolgokkal terhel, az általam nem is ismert családtagjainak a hétköznapi életét beszéli ki nekem. 4) Kényszeres telefonáló-MSN-ező, beszédkényszeres, rabolja az időmet.

5) Unalmas, se humora, se ötletei, csak néz maga elé bambán, ez is az időrabló kategória.

6) Saját magát fényező narcisztikus.

7) Rosszindulatú: valakit mindig verbálisan büntetnie kell, ehhez keres alanyokat, akikkel veszekedést generálhat.

2019. nov. 1. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
Hmmmm... Ez jó kérdés.... Ismerős a helyzet. Én általában csak idiótákat fogok ki. Lehet veled is ez a helyzet. 15/L
2019. nov. 3. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 Moon_Walker ***** válasza:
100%

érdekes, hogy magában persze senki sem keresi a probléma gyökerét.


mi van, ha te vagy éppen a kiállhatatlan személy? szerintem először tarts önvizsgálatot, helyzetelemzést.

2019. nov. 7. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Nem hiszem


Elég körbenézni a világban.Ez a világ ubdorító,az emberek undorítoak

2019. nov. 7. 14:12
 7/9 anonim válasza:
Sajnos van benne igazság!
2019. nov. 8. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Hát most én leszek a szemét gonosz, de szerintem mindenki a saját sorsának a kovácsa. Ha nincsenek barátaid, az csak annyit jelent, hogy nem tudnak találni benned egy olyan értéket amiért úgy éreznék, hogy megéri kitartani melletted. Lehet, hogy unalmas vagy, rosszindulatú vagy (utolsó kommentedre tekints), vagy ostoba vagy mint egy faék.
2019. nov. 10. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Ők rosszindulatúak velem
2019. nov. 10. 13:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!