Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mit csinaljak ebben a helyzetb...

Mit csinaljak ebben a helyzetben? Majdnem egy eve volt de meg mindig kiborit.

Figyelt kérdés

Mar majdnem egy eve volt, hogy utoljara beszeltem a legjobb baratnommel. Ugy idegesit a dolog. Meg hianyzik is. Probaltam massal osszebaratkozni, de senkivel sem tudtam igazan. O volt az, akinek szinte mindent elmondtam. Bar nem volt felhotlen a kapcsolatunk. Neki volt ket masik legjobb baratnoje es veluk jart el mindenhova. Velem meg mindig csak tervezte. Amikor uj baratja lett, eloszor el sem mondta nekem.

En abban az idoszakban kicsit depresszios voltam. Sokszor voltam en is bunko vele. Ha rossz napom volt, akkor sokszor kotottem bele.

Aztan megsertodott ram egy alkalommal. Es nem irt vissza utana mar. Ugy gondoltam, nem is baj, hisz sok hiba van bennem, valtoztatok aztan majd ujra megprobalom. De utana elkezdtem haragudni ra, hiszen en tobbszor is akartam nyitni a vegen, de o ignoralt. Megmagyaraztam magamnak, hogy nem kell ez nekem.

Aztan most itt vagyok egy evvel kesobb, hajnali fel kettokor es nem tudok mit csinalni. Annyit meg nem valtoztam, mint szeretnek. Ra akarok irni meg nem is. Felek a visszautasitastol. Hogy mar nem akar velem baratkozni. Es makacs is vagyok, mert ugyan miert en irjak ra eloszor? Ahh nem tudom mit tegyek.


2019. dec. 26. 01:27
 1/2 anonim ***** válasza:

Most kicsit nyers leszek, de sajnos emberi kapcsolatokat (legyen az barátság vagy párkapcsolat), érzéseket nem lehet és nem is szabad erőltetni.


Más az, ha arról beszélhetnénk, hogy kölcsönösen voltatok egymásnak évekig legjobb barátnői. De ez ahogy így leírtad sajnos picit egyoldalúnak látszik részedről.


Egy próbát azonban mindenképp megér, nem veszíthetsz semmit. Viszont, ha úgy döntesz, hogy írsz neki, ne légy túlbuzgó. Ne írj neki rögtön sokat, ne akarj vele rögtön találkozni mert megijed. Szépen lassan először néhány mondatot aztán ha látod rajta a nyitottságot, akkor folytathatod a dolgot.

2019. dec. 26. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
"Neki volt ket masik legjobb baratnoje es veluk jart el mindenhova. Velem meg mindig csak tervezte." Nem hiszem hogy tervezte, szerintem csak hitegetett. Engedd el, keress új barátokat, ő is azt teszi.
2019. dec. 26. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!