Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mit csináljak ebben a helyzetben?

Mit csináljak ebben a helyzetben?

Figyelt kérdés
27|F vagyok. Egy olyan munkahelyen dolgozom ahol vannak biztonsági őrök s az egyik közülük nagyon szimpatikus. Pár szót váltottunk messengeren azt monsta hogy én is szimpatikus vagyok stb de mindig nayon félek ráirni mert mi van ha nem ir vissza nem akarok csalódást. Már a nyugtatót is túl adagoltam nem akarok csalódást. Szerintem naponta nem lenne jó rá irni. Mit csinálnátok hogy leküzdjem ezt az óriási szorongást?
2018. júl. 13. 21:09
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Fordulj szakemberhez. A biztivel meg beszélgess többet. A kollegád lassan átalakulhat barátsággá de ne nyomulj
2018. júl. 13. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ugyebár aki harcol, az veszíthet, aki pedig nem harcol, az már veszített is.


Írj rá. Ha nem írsz, akkor heteken keresztül újra és újra azzal kell majd szembenézned, hogy "mi lett volna, ha...?" Így viszont nem. Nagy valószínűséggel azonnal vissza is ír, és kezdetét veheti a beszélgetés / ismerkedés.


Őszintén mondom, 10% esélyt sem adok arra, hogy nem fog visszaírni. Ha viszont - csak tegyük fel - mégsem írna vissza, akkor meg a fejed tetejére is állhattál volna, akkor sem nyitna feléd. Akkor meg ugye úgyis mindegy lenne...


Vesztenivalód szóval nincsen. Hajrá, írj rá! :D

2018. júl. 13. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
50%

Írj rá, aztán lesz majd valami fejlemény.

Ha csak nyugtatózol, attól nem ismered meg jobban.

2018. júl. 13. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Hagyd el a nyugtatót, nincs rá szükséged.
2018. júl. 13. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!