Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Fiú létemre szinte nincsenek...

Fiú létemre szinte nincsenek fiú barátaim. Mit kellene tennem?

Figyelt kérdés

Sokan megszólnak és melegnek néznek azért mert nincsenek fiú barátaim.A lányokkal valahogy jobban kijövök,de szeretnék barátkozni fiúkkal.Bár 8.-os vagyok és a fiú osztálytársaim kiröhögnek a súlyom miatt és,hogy nem hallgatok tömegzenét meg nem cigizek.Nagyon nehéz olyan személyiséget találnom akivel megtalálom a közös hangot.

Nagyon félek,hogy koleszban jövőre a szobatársaim ki fognak utálni és nem lesznek barátaim.

Hogy kéne fiúkkal is barátkoznom?



2019. dec. 26. 21:47
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nyolcadikos vagy, jövőre tök új közösségbe kerülsz. Szerintem add mindig önmagad, légy kedves, nyitott és jófej (abból baj sose lehet)! + Ne félj előre olyantól, ami még meg sem történt! Lehet sokkal normálisabb srácokkal fogsz találkozni és találsz közülük jó barátokat! Csak pozitívan! :)
2019. dec. 26. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

És ez miért baj?

Minden ember más. Van, aki fiúkkal tud jobb barátságot kialakítani, és van, aki lányokkal. Szerintem ebben semmi rossz nincs. Mióta az eszemet tudom, mindig lány volt a legjobb barátom. Miért kéne, hogy ez baj legyen?

2019. dec. 27. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
100%
Ne félj, mert a gimi már teljesen más mint az általános,főleg így hogy koli leszel. Biztos lesz sok fiú és lány barátod is.
2019. dec. 27. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Mintha csak én írtam volna ki ezt a kérdést. Sajnos túl sok időnek kellett eltelnie, mire rájöttem így 30 felett, hogy nem is baj, ha az embernek kevés barátja van, mert úgyis csak kihasználják, mindig valami kéréssel megtalálják, hogy légyszi-légyszi most ebben segíts, most meg abban. Sokszor jobb egyedül hidd el. Én egy ideje már nem görcsölök rá a fiúkra, és azóta kb. békén is hagynak. Neked is felesleges félned a szobatársaidtól. Ha rágörcsölsz úgysem lesz jobb semmi, felesleges ezen idegeskedni. Ha meg mégis kiutálnának akkor majd kérsz egy másik szobát azt jólvan. Az a baj, ha megérzik, hogy nagyon akarsz barátkozni, azt hiszik ki akarod őket használni, és "csakazértse" fogják engedni, hogy jóba legyél velük. Ezért te csak tedd a magad dolgát ahogy tudod, és majd barátkoznak veled, ha látják, hogy egyedül is jól elvagy. Azért, ha ők szólnak hozzád válaszolj, csak ne induljon el a "lavina", hogy na végre megszólítottak, és rád meg rádjön a szájmenés.
2019. dec. 29. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!