Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Szerintetek bír engem?

Szerintetek bír engem?

Figyelt kérdés
Pár napot együtt dolgoztunk és úgy volt eljon egy házibulira (amire sajnos végül nem ért rá). Azóta a nevnapomra küldött csokit, múltkor ramirt vmi inside jokkal meg karácsonykor is boldog karácsonyt kívánt. Én nagyon bírom ot es olyan szívesen találkoznék újra vele. Csak nem tudom h kínos lenne e mert annyira nem ismerjük egymást,és bár jól kijottunk nem tudom mit gondol rólam,én lány vagyok ő meg fiú. Mindketten kapcsolatban vagyunk, és nem is akarnék tőle semmi többet... Sztetek nem venne nyomulasnak ha legkozelebb is meghivnam buliba?

2019. dec. 27. 22:16
 1/5 anonim ***** válasza:
91%

Én nem nagyon hiszek ilyesmiben.

Sztm félreértené,és a párkapcsolatodban okozna gondot.

2019. dec. 28. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
91%
Ha küldött csokit bír, igen.
2019. dec. 31. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Mindketten kapcsolatban vagytok.

(Ma még igen, de hogy mit hoz a holnap?... A jelenlegi párotokkal nem sok jót, mert mindketten kifelé kacsintgattok belőle).

A párod is ott lenne abban a buliban, amelyikbe ezt a fiút invitálnád?

Válaszolva a kérdésedre: szerintem bír téged az a fiú, akivel pár napot együtt dolgoztál és (erre ugyan nem kérdeztél) ő sem közömbös neked. Eltaláltam?

2019. dec. 31. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Neeem:D nem jön be, azt meg h én bejövök-e neki nem bírom eldonteni... Őszintén remélem h csak barátkozni akár...
2019. dec. 31. 17:56
 5/5 anonim ***** válasza:
Na jó. Akkor lopakodva közelít feléd. A döntés a Te kezedben van...
2020. jan. 1. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!