Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Írnátok közismert párosokat a...

Írnátok közismert párosokat a történelemből vagy történetekből?

Figyelt kérdés

Mint Romulusz és Rémusz, Hunor és Magor, vagy Gilgamesh és Enkidu.

Esetleg riválisok vagy ellenségek is játszanak, csak az a lényeg, hogy két darab szorosan egymáshoz köthető személy legyen.


2019. dec. 31. 18:41
 1/7 anonim ***** válasza:
53%

Bonnie és Clyde

Tom és Jerry

2019. dec. 31. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Igen, csakhogy Tom és Jerry-nél egy kicsit, hát hogy is mondjam, reálisabb és régebbi alakokra gondoltam.
2019. dec. 31. 20:04
 3/7 Telepátia válasza:
0%
Káin és Ábel
2019. dec. 31. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

[link]


Nálam Bud Spencer és Terence Hill, azaz Carlo Pedersoli és Mario Girotti. Legnagyobb filmes hősök 😎


Amúgy nem tudom mi bajod van Tom és Jerryvel. Amiket te felsoroltál, azok talán reálisabbak? Ne nevettess... 😃

2020. jan. 1. 04:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Nem így értettem. Tom és Jerry jelenkorú, célközönségként kissebbeket megcélzó TV műsor főszereplői. Én olyan fiktív vagy valós személyeket keresek, akik főként nem TV-ben, hanem írásokban szerepeltek és komoly történet kapcsolódik hozzájuk. Lehetőleg minél régebbről. Szóval sajnos a két nagysikerű színész sem tartozik azok közé, akiket keresek.
2020. jan. 1. 16:13
 6/7 anonim ***** válasza:
38%
Verlaine és Rimbaud
2020. jan. 1. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Ádám és Éva

Ézsau és Jákob

Rómeó és Júlia

Antonius és Kleopátra

András és Béla (Vazul fiai)

Csongor és Tünde

Pollux és Kasztor

Dávid és Góliát

Bonnie és Clyde

Orbán és Gyurcsány


Jaj, de le leszek pontozva ezért az utolsóért :D

2020. jan. 4. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!