Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ha csak egyszer szerepelsz a...

Ha csak egyszer szerepelsz a tévében akkor utána muszáj hírt adjál Magadról mint a közismert Emberek?

Figyelt kérdés
Mert úgy veszem észre mintha kötelező lenne egyből celebkedni mintha az egész világ ismerne közben meg nem is vagy olyan érdekes csak egyetlen szereplés volt a tévében semmi más.
2019. máj. 8. 10:11
 1/9 A kérdező kommentje:
Elnézést kérek de ki kérem magamnak nem vagyok primitiv csupán csak azt szerettem volna kérdezni hogy miért kell egyeseknek hirt adniuk magukról például ha csak egyszeri alkalommal szerepeltek a tévében és nem többször ?
2019. máj. 8. 10:25
 2/9 anonim ***** válasza:
Nem kell.
2019. máj. 8. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
értem oké
2019. máj. 8. 10:26
 4/9 anonim ***** válasza:

Miért kéne? XD Egyáltalán kötelez rá bárki? Ugye hogy nem.

Én is szerepeltem TV-ben, még jobb és klasszabb helyeken is jártam, az ezekről készült posztjaimat az nézi meg, aki akarja. Nem reklámozom magam.

2019. máj. 8. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
helyes hát gondolom jól jönne egyeseknek a hirnév
2019. máj. 8. 11:10
 6/9 anonim ***** válasza:

Nem kell dicsérgetni, okés?

Ez nem úgy működik, ahogy te hiheted.

Hírnév akkor lesz, ha igényes tartalmakat gyártasz. Remélem arra azért rájöttél, hogy egy TV szereplés semmit nem ér.

2019. máj. 8. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Gondolom azok próbálkoznak ezzel, akik most jól "be akarnak futni a médiában", feltételezem ezért csinálják.
2019. máj. 8. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Hát igen aztán vagy sikerül befutni vagy nem
2019. máj. 8. 13:39
 9/9 anonim ***** válasza:
Persze,hogy muszáj! A Csajágaröcsögén lakó Pista bácsinak is hírt kell időnként adni magáról, akit egyszer meginterjuvolt a tv hiradó és elmesélte, hogyan" rüggönyözték "meg a kórházban, miután kirabolta a szomszéd Jóska, aki egyébként jó ember, mert mindig köszön.A bácsi ugyan csak makogni tud, azt is tájszólással,de épp emiatt esélyes arra, hogy nagy celeb lesz.
2019. máj. 9. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!