Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Ti hogyan tartjátok a kapcsola...

Ti hogyan tartjátok a kapcsolatot a régi barátaitokkal? Jogos volt a barátnőmtől ez a leszúrás?

Figyelt kérdés

Mikor bekerültök közép iskolába , hogyan tartjátok meg a jó viszonyt a régi barátaitokkal? Kikerültök abból a környezetből ami össze tartott titeket akarva akaratlanul, és csak azt veszitek észre hogy a fejetekhez vágják hogy miért nem foglalkoztok velük.


Általános iskolás és alapból is egyik legjobb barátnőm ma rámírt hogy mit képzelek hogy kiszedem őt az Instagram biomból,és "mást írok a helyére" (most egy ideig nem volt ott senki aztán most beleírtam egy csajt) ezen én kicsit kiakadtam hogy komolyan ilyen hülyeség miatt be sértődik, mert kiírtam egy csajt az új sulimbol akivel nagyon jóban lettem . Tényleg ebből áll a barátság? Én igyekszem keresni a társaságát , kb minden héten találkozunk, de egész héten későn érek haza , hétvégén meg szeretnék kicsit pihenni.. igyekszem nem elhanyagolni a barátaimat , de úgy érzem jogtalanul féltékeny , és mérges rám. Új emberek között vagyok, és sulin kívül is most nagyon sok emberrel lettem jóban. Elfoglalt is vagyok , nem tudok állandóan vele lenni.


2018. nov. 10. 15:39
 1/3 anonim ***** válasza:

Van ez igy hogy valakinek tobb kell beloled vagy kevesebb mint amire neked lenne igenyed. Mire 40 eves no leszel (peldaul) a torteneted fuszereznj fogja sok barat, ismeros, de azok maradnak meg vegso soron akikkel teljesen egy hullamhosszon vagy. Ugyanannyi talira van igenyuk, 2 szobol is megertitek egymast stb.

Lesz majd lehet meg olyan tapasztalatod is (vagy ez a lany mar az?) amikor a baratnod annyira rad nő, hogy mar mar parkapcsolatkent eled meg a vele toltott baratsagot. Feltekeny ha massal baratkozol, es veszekszik veled, ha nem foglalkozol vele. Szerintem ez tulzas amikor mar ez alakul ki - ilyenkor lehet tudni, hogy ez mar nem baratsag, hanem szinte egy függő viszony... szoval, nincs ilyen hogy valakinek jogos emiatt a leszurasa vagy sem. Baratsagban nincsenek szabalyok. O jogosnak fogja megelni te meg soha! Hiaba latod be hibaztal neki, ha te ugy erzed neked ennyi talalkozo es torodes eleg... akkor az a nagy harci helyzet, hogy masok az igenyeitek. De ez nem eldontendo kerdes, hogy melyik jo vagy rossz. Nem rossz se jo egyik sem. Csak Mas!

2018. nov. 10. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Ott a bibi, hogy bár Neked zajlik az életed, az övé nem; vagy nem olyan intenzítással, ami lekötné és, mivel így vannak "lukak" a jelenében, a múltbéli dolgokkal és kapcsolatokat használja mankóként, ami nem stabil; ez fáj neki.
2018. nov. 10. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy előző válaszomhoz; én is valahányszor új környezetbe kerültem, amíg nem jöttek az emberek, akik kitöltötték bennem az űrt, a régi barátokra támaszkodtam; és ez fordítva is megesett.
2018. nov. 10. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!