Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Nem akar velem találkozni egy...

Nem akar velem találkozni egy ember, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Egy tönkrement barátság óta eltelt 4 év és még mindig nem találkozott velem, hogy lezárhassuk. Nagyon fáj, és minden egyes nap csak erre gondolok. Hiába kérek segítséget, senki nem akar beleavatkozni, ő pedig már a lehető összes fronton letiltott. Írtam neki levelet, de nem reagál rá. Nem tudom feldolgozni.

2020. jan. 3. 00:53
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
De a lezárás alatt mit értesz? Ha mondani akarsz még neki valamit és ő nem kíváncsi rád. Írj neki levelet. Aztán lassan tovább kéne lépni, mert ha mint az Eredetben ez rögeszméddé válik, te egy életet cseszhetsz el arra, amin más könnyedén legyintene.
2020. jan. 3. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Annyi embernek elmondtam már, annyira sok helyen jártam ezzel a problémával... Annyira hosszú, leírni sincs kedvem már újra és újra. Egyszerűen azt szeretném ha tudná, hogy nem volt más választásom és nagyon sajnálom amit csináltam. Sokat panaszkodtam, ennyi volt a bűnöm. Viszont néha akkora a fájdalom, hogy az öngyilkosság gondolata is felmerül bennem. De mindig ott a remény, hogy hátha...
2020. jan. 3. 00:58
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Hagyd mar ezt a baromsagot! Hulye vagy?

Lehet hogy hibaztal es bant a dolog, de vedd igy hogy tanultal belole es ezaltal a jellemed fejlodott. De utolag a multok ragodni, gaz.

De leginkabb TE!!! Bocsass meg magadnak.... mert a fo baj itt ezzel van.


Mindenki kovet el cikis hibakat, en is. De azota tudom hogy “mar nem olyan vagyok”. Megsem raghatom magam egy eleten at mert mondhuk egykor hulye voltam vagy akar tobbszor is. Hisz az elet nem errol szol? Fejlodesrol, tanulasrol? Ha meg tudjuk, hogy igen, mi a gond? ;)

2020. jan. 3. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Most is már rég aludnom kellene, de egyszerűen nem megy, kifáradásig ezen pörög az agyam.
2020. jan. 3. 01:01
 5/11 A kérdező kommentje:
A gond az, hogy teljesen el vagyok szigetelődve fiatalként, és ő volt az egyetlen barátom. És azóta se lett más. De az a baj, hiába írom le, nem tűnik súlyosnak. Ahhoz minden egyes részletet ismerni kellene, hogy a súlyosságát fel lehessen mérni, de nem szeretném elvárni senkitől, hogy ezt kibogozza...
2020. jan. 3. 01:03
 6/11 Blade Bone ***** válasza:
Amíg ezt a régi barátságot dédelgeted, nem is fogsz újat találni... Egyébként levél helyett miért nem álltál elé, ha már mindenképp lezárást akartál? De ennyi év után már szerintem felesleges és még felháborító is lehet az ő számára, hiszen nem tiszteled a döntését. Tudom ez durván hangzik, de ismerem milyen érzés mikor így kizár egy fontos ember az életéből, és kvázi beviszi a végső csapást. De ebből látszik milyen ember is valaki igazán, hiszen haragudni könnyű, ahogy belerúgni a földönfekvőbe is...
2020. jan. 3. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Hagyd a francba ennyi év után,és keress újbarátokat.
2020. jan. 3. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Ismerem a problémát...nekem is hátat fordított az egyik legjobb barátom 7 év után...így részletek nélkül ez se tűnik súlyosnak,inkább a gondok voltak súlyosak,amik miatt összekovácsolódtunk,ami miatt gondoltam annyira komolynak a barátságunkat,hogy nem tiltogatjuk le a másikat egy árva magyarázat nélkül..szóval én is lezárást szeretnék,tudom milyen.
2020. jan. 3. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Mindegy... Valahogy elnyomom a fájdalmat. Nem tudok mit tenni.
2020. jan. 3. 17:50
 10/11 anonim ***** válasza:
29%
Szólj egy hentesnek. Majd ő feldogozza...
2020. jan. 3. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!