Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Az olyan ember aki valójában...

Az olyan ember aki valójában lenéz bennünket miért akar mégis találkozni?

Figyelt kérdés
Ezt burkoltan érzékelteti is,ezzel ledegradál,nem a legjobbat nézi ki belőlem,nem veszi tekintetbe az erőfeszítéseimet amiket teszek,hogy előbbre jussak.Azt juttatja eszembe mi az ami nem sikerült,hol kellene lennem,bár ő sincs a topon.

2019. ápr. 7. 17:41
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Lehet hogy vissza kellene jelezni felé, hogy amit tesz, az számodra nem segítség. Ha a helyzet nem változik és nem érzed jól magad vele, vagy nem esnek jól azok, amiket mond, nem biztos hogy feltétlenül érdemes tartani a kapcsolatot vele.
2019. ápr. 7. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nem is akarja, hogy segítség legyen.Talán nem is érdemes belemenni vele eszmecserébe mit miért tesz, még neki állna feljebb. Ő egyszerűen ilyen...ítélkező,szűklátókörű.Annyira már nem is érdekel ez a kapcsolat.Közös élményeink nem igen vannak,egy alaptiszteletet nem igazán tud megadni. Inkább a távolodást választom.Hívott a napokban is,hogy találkozzunk.Egy hónappal később az utolsó "kedves" megjegzése után.Akkor más példáját ecsetelve tett burkolt megjegyzést az életemre-hogy mit kellene tennem, meg telik az idő,stb...lényeg, hogy a saját élete felett is telik az idő és nem azt csinálja amit szeretne,nem érzi magát a helyén.A kedves megjegyzése mögött az is ott lehet, hogy most fogok diplomálni és ezzel próbál értékeket lerombolni bennem,hogy emlékeztet arra ami épp nem jó, amivel küzdök.
2019. ápr. 8. 13:46
 3/3 anonim ***** válasza:
Nem kell finomkodni. Én felhívtam, és megmondtam neki, hogy többé ne jöjjön el hozzánk, mert nem engedjük be az ocsmány, sértegető modora miatt. Megértette, nem jön, minden tökéletes.
2021. febr. 16. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!