Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Emberek! A pasim haverja at...

Emberek! A pasim haverja at akart hozzam jonni. (? )

Figyelt kérdés

A baratom nemreg koltozott fel Pestre a haverjaval, aki egy tok aranyos, szereny, kisse visszahuzodo duci alacsony srac.


A barátomnak el kellett utaznia 3 hétre egy üzleti útra. A haverja nagyon egyedul erzi magat, ezert szoktunk irkalni, beszelgetni. Ma megkerdezte tolem, hogy atjohetne-e hozzam. En ezt egy picit furcsalltam, mert eddig csak a pasimmal harmasban talalkoztunk, ezert megkerdeztem a baratomat, hogy o mit szolna ehhez. Azt mondta, hogy persze nem zavarja. Kozben mgondolkoztam, es megirtam a pasimank, hogy en egy picit szerintem kellemetlenul ereznem magam (tudom, hogy nem probalkozna be) de annyira azert nem ismerem a gyereket.


5perc mulva jon az uzi a haverjatol, hogy hallja hogy en kellemetlenul ereznem magam, ha atjonne hozzam, es hogy elnezest ker, de tenyleg nem akart volna semmit (beprobalkozni vagy ilyesmi). Mondom tudom, es azert szoltam a pasimnak mert ez alap dolog, mivel nem akarok a tudta nelkul csinalni barmit, es majd ha visszajott pestre akkor egyutt feljovunk hozzam, addig csak a varsoba talizzunk es menjunk egyet kajalni.

Szerintem a haverja besertodott ram...

De basszus mit kellett volna tennem? A baratom itt lete nelkul csak nem hivnam at egyetlen haverjat sem... vagy lehet en gondolom rosszul..

Azert az is rosszul esett, hogy a baratom kiadta hogy azt irtam neki, kellemetlenul ereznem magam :(


Errol a sziturol nektek mi a velemenyetek?


2020. jan. 7. 01:48
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
80%

Igazan Neked teljesen igazad vlt hogy ezt mondtad a haverjanak !

De hogy ezt miert kelett tovabb adni nem ertem en sem ?

2020. jan. 7. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
69%

Nekem az a véleményem, hogy rendkívül örülhet a barátod, hogy ilyen csaja van!

Valahogy azt érzem, hogy a haverja egy adonisz lenn, akkor sem hívnád át magadhoz, és ez a mai világban sajnos már rohadt nagy erénynek számít.

Mindent jól csináltál, és a barátod meg kezelhette volna az aggályod kicsit driszkrétebben is...

Mert ez így elég kellemetlen neked...

Mondjuk szerintem ne te érezd magad ez miatt szarul, mert minden normális nő így tett volna a helyedben! 👌


33/F

2020. jan. 7. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim válasza:
51%
Emberek! 😂
2020. jan. 7. 04:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim válasza:
69%
Szerintem jòl cselekedtèl, de kicsit fura, hogy a párod egyből továbbìtotta a velemènyedet a barátjának. Olyan mindha neki nem Te lennèl az első.
2020. jan. 7. 05:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Jól tetted! 36/f
2020. jan. 7. 05:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
0%

Megnyomtuk az A-Z5 öt.


Mindent jól csináltunk!

Mi mindent jól csináltunk! 😁

2020. jan. 7. 05:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim válasza:
0%
Meg kellett volna dugatni magad vele.Rosszúl cselekedtél.
2020. jan. 7. 05:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
14%

Emberek!

Szép napot Nektek!

2020. jan. 7. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim válasza:
26%
# I was on the toilet.
2020. jan. 7. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

Koszi :)

De fura mert a baratom azt irta, hogy nyugodtan talalkozzak vele, tole ne tartsak mert tudjuk milyen artatlan es jolelku gyerek.... ha en ezt ertenem...

Csak basszus ugy ennyierovel megmondhattam volna neki en is egyenesen hogy nekem ez fura es kellemetlen.. igy olyan hatulrol jovosnek jon le a dolog

2020. jan. 7. 07:00
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!