Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Emberek! A pasim haverja at...

Emberek! A pasim haverja at akart hozzam jonni. (? )

Figyelt kérdés

A baratom nemreg koltozott fel Pestre a haverjaval, aki egy tok aranyos, szereny, kisse visszahuzodo duci alacsony srac.


A barátomnak el kellett utaznia 3 hétre egy üzleti útra. A haverja nagyon egyedul erzi magat, ezert szoktunk irkalni, beszelgetni. Ma megkerdezte tolem, hogy atjohetne-e hozzam. En ezt egy picit furcsalltam, mert eddig csak a pasimmal harmasban talalkoztunk, ezert megkerdeztem a baratomat, hogy o mit szolna ehhez. Azt mondta, hogy persze nem zavarja. Kozben mgondolkoztam, es megirtam a pasimank, hogy en egy picit szerintem kellemetlenul ereznem magam (tudom, hogy nem probalkozna be) de annyira azert nem ismerem a gyereket.


5perc mulva jon az uzi a haverjatol, hogy hallja hogy en kellemetlenul ereznem magam, ha atjonne hozzam, es hogy elnezest ker, de tenyleg nem akart volna semmit (beprobalkozni vagy ilyesmi). Mondom tudom, es azert szoltam a pasimnak mert ez alap dolog, mivel nem akarok a tudta nelkul csinalni barmit, es majd ha visszajott pestre akkor egyutt feljovunk hozzam, addig csak a varsoba talizzunk es menjunk egyet kajalni.

Szerintem a haverja besertodott ram...

De basszus mit kellett volna tennem? A baratom itt lete nelkul csak nem hivnam at egyetlen haverjat sem... vagy lehet en gondolom rosszul..

Azert az is rosszul esett, hogy a baratom kiadta hogy azt irtam neki, kellemetlenul ereznem magam :(


Errol a sziturol nektek mi a velemenyetek?


2020. jan. 7. 01:48
1 2
 11/14 anonim válasza:
32%
Hát az én véleményem..., hogy két dolog marhára nem szép a párodtól! Az egyik, hogy nem féltékeny!? Jó persze nem mindenki ilyen, de azért lehetnének fenntartásai affelől, hogy KETTESBEN akar veled lenni a haverja... A másik az, hogy ilyen port kavart és persze te lettél a rossz... Na ez nem szép inkább védenie kellett volna téged, nem pedig árulkodni, hogy te mit mondtál bizalmasan neki, mert úgymond "segítséget kértél tőle", hogy ő mit tanácsol vagy mit gondol, álljon melléd, nem azt, hogy a haverja szemében most furcsa legyél. Én nagyon pipa lennék, mert nálunk is volt hasonló eset egy két haverral. Ugyanez a beköpés, hogy már nem lehet elmondani mindent anélkül, hogy ne adja tovább az én megkérdezésem nélkül, és váratlanul robban a bomba a havertól, hogy most mit gondolhat rólam... Szar érzés én olyan mérges lettem jogosan, hogy akkor a páromhoz se nagyon szóltam, mert megrendűlt a bizalom. Jó sokan mondhatják, hogy "piti dolog, mit lehet ezen felkapni a vizet?", de ha ezeket megcsinálja a pasi a barátnőjével, akkor nem tartja tiszteletben... Hiába magyarázza ki és persze ő "nem hibás", de ha most a párod még egy kis bocsánatkérést vagy bűntudatot nem mutat, akkor az nem jó:( A haverja meg elég bunkó, ha így rögtön rádtámad. Ne hunyászkodj meg te jól csináltál mindent, ne magadban keresd a hibát, ne is ezt lássák rajtad!
2020. jan. 7. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim válasza:
van a "bros over hoes" mondás, de ti gondolom már egy ideje azért együtt vagytok, szóval ebben a történetben egyedül az volt a helytelen, hogy a barátod nem kezelte bizalmasan amit neki mondtál
2020. jan. 7. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:

Szerintem is :( koszi mindenkinek

En is nagyon csalodtam benne, vagy legalabb szolhatott volna hogy beszelni fog errol a sraccal.. de semmit nem mondott, hanem eloszor rairt igy (o szerinte viccesen) hogy “miert akarsz a baratnommel talalkozni a tudtom nelkul? Aztan gondolom kitalalt neki. Pedig nekem total feltekenynek tunt, aztN a vita utan jon ezzel hogy ez a srac olyan visszahuzodo es artatlan, hogy menjek vele barhova nyugodtan

2020. jan. 7. 10:40
 14/14 anonim ***** válasza:

Én mehetek hozzád ? :)


72/F

2020. jan. 7. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!