Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Ha valaki olyan akar veletek...

Ha valaki olyan akar veletek barátkozni aki nektek nem szimpatikus, hogyan jelzitek neki finoman, hogy hagyjon békén?

Figyelt kérdés
Akár messengeren akár élőszóban
2020. jan. 11. 07:31
 1/4 anonymousreview60 ***** válasza:
100%

Az általa javasolt programokra, találkozókra azt kell feleni, hogy neked nem tetszik, nem érsz rá. Az érzelmileg intelligensebbek ebből leveszik, hogy nem passzoltok vagy nem érdekled őket, ha már az 3., sokadik programmal jár így.

Vagy bele az arcába is megkérdezheted, mit akar, és mondhatod, te mit nem akarsz. Ez kicsit konfrontatívnak tűnhet, de nem pazarlod egyikőtök idejét sem. Tisztességes.

2020. jan. 11. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Hát, én akárhogy intéztem, mindig sértődés és ellenségeskedés lett a vége. Úgyhogy ez engem is érdekel.
2020. jan. 11. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Hanyagolom.
2020. jan. 11. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Írásban egyszerűbb,nem írsz vissza csak órák vagy napok múlva és akkor is röviden,tömören. Nem kérdezel vissza.


Ez példáúl elég egyértelmű.


Élő szóban.

Nos helyzet függő,ha programra hív mond neki,hogy húú nem érek rá, vagy koncertre hív,bocsi nem kedvelem az előadót.

A lényeg mindig le kell koptatni csúnyán mondva.


Idővel majd veszi a lapot.


Valószínűleg sértődés lesz a vége.


Ezek legalább arra utalnak,hogy nem annyira érdekled.


Az tényleg bántóbb,ha azt mondanád neki,bocsi nem vagy szimpatikus,nem szeretnék veled barátkozni.


Én mikor barátkozni próbáltam és valaki nem írt nagyon vissza,röviden válaszolt,vissza sem kérdezett. Hagytam. Gondoltam vmiért nem akar velem barátkozni,mert aki akarna az ugyan úgy keresne.

2020. jan. 13. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!