Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogyan tovább? Érdemes még...

Hogyan tovább? Érdemes még barátoknak maradnunk?

Figyelt kérdés
Hárman vagyunk legjobb barátnők,már két éve. De idén egy negyedik lány is csatlakozott hozzánk. De amióta ő ittt van felborult a barátságunk,mások megpróbáltak minket szétszedni,és hasonlók. Az utóbbi időben kezdünk elbizonytanalodni ,hogy jó ötlet volt-e bevenni a baráti körünkbe.

2020. jan. 12. 15:02
 1/4 anonim ***** válasza:
Eleve nem kellett volna hármasban, főleg négyesben barátkozni. Sajnos az nem működik. Nekem is a saját bőrömön kellett megtapasztalni. Lehet több barátod, de ne is tudjanak egymásról, külön beszélj és találkozz velük. Sajnos ennek már annyi.
2020. jan. 12. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ez nem mindig igaz,mi is eleinte 3-an voltunk,aztán jött egy negyedik is és akkor se voltak problémák. Általános iskolai barátság volt,a 3-ból kettővel tartjuk ma is a kapcsolatot,az egyik lemorzsolódott. Középsuliban szinte ugyanez volt a felállás,de ott maradtunk hárman.

Szóval simán működhetne,de nekem a negyedik csaj itt nagyon bűzlik.

2020. jan. 12. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Ma elkeztünk arra gyanakodni ,hogy elmondja a titkainkat egy lánynak,aki utál minket,sőt egészen biztosak vagyunk benne

köszönöm az eddigi válaszokat

2020. jan. 12. 22:38
 4/4 anonim ***** válasza:

Én már rég megfigyeltem, hogy az ilyen nagyobb lánytarsaságok egy idő után mindig áskálódásba/titkolózásba/egymás kibeszélésébe torkollanak, úgyhogy szerintem is érdemesebb kettes-hármas barátságokat fenntartani inkább. Attól még lehettek jóban a negyedik lánnyal is, de neki ne mondjátok el a személyesebb dolgaitokat (pláne így, hogy tudjátok is, hogy továbbadja olyannak, akinek nem kéne...).

Egyébként nekem is nagyon sokáig hármas barátságaim voltak, és visszagondolva, őszintén szólva egyik sem működött. (A négyesek meg pláne...) De ha a ti hármasotokkal eddig nem volt probléma, szerintem térjetek vissza ahhoz.

2020. jan. 13. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!