Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Egy 36 éves szüleinél lakó...

Egy 36 éves szüleinél lakó ffi lehet vonzó egy érettebb nő számára ha jóképű, izmos vagyok?

Figyelt kérdés

A fiatalabb lányoknál tudom,hogy nincs esélyem mert jogsim sincs,utoljára 5 éve volt komolyabb barátnőm pár hónapig,de most kavarok 1 éve egy 49 éves gyönyörű nővel. Lépni még nem mertem mert a volt párja az én ismerősöm,haverom.. de azt szokták mondani,hogy próbálkozni kell,elvégre 1 éve már szakítottak és nem nagyon volt senkije azóta. Egy egészséges nőnek meg kell az érzelem és a szex gondolom. Szinte mindig együtt vagyunk mindenhol..megvárjuk egymást,úton útfélen,együtt utazunk,hülyéskedünk stb.

Vajon ő is komolyan gondol,vagy berakott a barátzonába?


2020. jan. 13. 06:38
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
45%
Nem szép dolog lecserélni anyukádat.
2020. jan. 13. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 A kérdező kommentje:
12 év az egyáltalán nem sok. Sőt.. ő tőlem is fiatalabbnak néz ki.
2020. jan. 13. 07:25
 3/23 anonim ***** válasza:
édes istenem, még mindig az izomzatnál és a arccsontozatnál tartunk? egy érett, értelmes nő számára nem ez fog számítani, kivéve persze, ha csak szexelni akartok
2020. jan. 13. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
23%

Aha, máskor szidjátok a nőket ha az izomra meg jóképűsegre menenk, de ha csórók vagytok már nem felszínesség meg k.vaság.


Am egy normális nő veled max.pár szexre tervez, hosszú távon nem vagy férfi, mert egy 16 éves körülményei közt élsz.

2020. jan. 13. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
36%
Be akarsz költözni a mamihoz, gondolom.
2020. jan. 13. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:

És hova viszed haza azt az érettebb, eszméletlenül csinos, vélhetően saját egzisztenciával már rendelkező nőt? Anyukádhoz?

Nem, szerintem ez nem annyira vonzó.

2020. jan. 13. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 A kérdező kommentje:
Nem feltétlenül az összköltözés a lényeg most,hanem a szex. Az én célom most csak ez. Mivel mindig együtt vagyunk sülve főve a városba is együtt sétálunk mindig amikor melóba megyünk panziókba elvihetném egy éjszaka. De hozzá is felmehetnék mert egyedül van a házban. Lényegében az egész falu minket beszél mert feltünően jól érezzük magunkat egymással a külső szemlélők szerint. A barátságból meg mindig alakulhat több idővel ezt mondják. Lassú víz partot mos!
2020. jan. 13. 11:17
 8/23 A kérdező kommentje:
De a kérdésnél maradva.. azért hezitálok a konkrét közeledés mellett mert nem akarok beégni ha kosarat kapnék,mert továbbra is együtt kellene utaznunk meg találkoznánk ugyanúgy nap mint nap.De mindig sikerül megnevettetni,olyankor a szeme is mosolyog csillog, és direkt úgy alakítjuk a beosztásunkat,hogy együtt tudjunk utazni a buszon a melób vagy hazáig. De lényegében ő is kezdeményhetne nem?
2020. jan. 13. 11:26
 9/23 anonim ***** válasza:
Őszintén, én nem hinném, hogy egy 49 éves nő 36 éves férfival akar bármit is. Azért mi nők nem úgy vagyunk összerakva, hogy sokkal fiatalabb férfiakkal kavarjunk. És neked is csak azért kéne pont ő, mert jobb lehetőség nincs.
2020. jan. 13. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 A kérdező kommentje:
A volt párja is velem egyidős! Vele 5 évig volt kapcsolatba!
2020. jan. 13. 11:55
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!