Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Egy 36 éves szüleinél lakó...

Egy 36 éves szüleinél lakó ffi lehet vonzó egy érettebb nő számára ha jóképű, izmos vagyok?

Figyelt kérdés

A fiatalabb lányoknál tudom,hogy nincs esélyem mert jogsim sincs,utoljára 5 éve volt komolyabb barátnőm pár hónapig,de most kavarok 1 éve egy 49 éves gyönyörű nővel. Lépni még nem mertem mert a volt párja az én ismerősöm,haverom.. de azt szokták mondani,hogy próbálkozni kell,elvégre 1 éve már szakítottak és nem nagyon volt senkije azóta. Egy egészséges nőnek meg kell az érzelem és a szex gondolom. Szinte mindig együtt vagyunk mindenhol..megvárjuk egymást,úton útfélen,együtt utazunk,hülyéskedünk stb.

Vajon ő is komolyan gondol,vagy berakott a barátzonába?


2020. jan. 13. 06:38
1 2 3
 11/23 A kérdező kommentje:

De a 9-es válaszadónak még a kérdésem..

Akkor miért érzi jól magát velem? Mindig együtt vagyunk ha a munkába megyünk.

2020. jan. 13. 11:57
 12/23 anonim ***** válasza:
nézd a magam húsz évével gyerek vagyok a nőhöz képest, de szerintem ha egy éve "kavartok" és még nem történt semmi (és feltételezzük, hogy tényleg egészséges, felnőtt emberek vagytok, nem két megfontoltabb kamaszgyerek, aki biztosra akar menni az elsővel), akkor te leginkább az a lúzer vagy, aki szórakoztatja őt a reggeli buszon, mert unatkozik.
2020. jan. 13. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 A kérdező kommentje:
Lehet,hogy még szórakoztatom,de barátságbol mindig több lesz idővel.
2020. jan. 13. 12:02
 14/23 anonim ***** válasza:

Húúúh,kifolytak a látóidegeim az orromon keresztül.


" De lényegében ő is kezdeményhetne nem?"


Jah,kezdeményezHETNE. Az,hogy ne teszi,nyilván azért van,mert ő ilyesmit nem akar tőled. És az mióta számít ilyen téren,hogy jól elvagytok,meg együtt vagytok sülve-főve? Akkor már rögtön alád is kellene feküdnie? Csak nem értem,hogyan jutottál oda,hogy elvárásaid legyenek felé. Mert pusztán egy jobbfajta baráti kapcsolat erre még nem jogosít fel.

2020. jan. 13. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:

" Akkor miért érzi jól magát velem? Mindig együtt vagyunk ha a munkába megyünk."


Mert valszeg nem fog mindenkivel prütykölni,akivel jól érzi magát. Mint írtam,a kettő közt semmi összefüggés nincs.

2020. jan. 13. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 A kérdező kommentje:

14-es!

Bizonyított tény,hogy a barátságból mindig több lesz még ha csak a szex erejéig is!

2020. jan. 13. 13:04
 17/23 anonim ***** válasza:

Hol a bizonyítás? Ki bizonyította?

Szerintem meg simán lehet, hogy te többet látsz bele, ő meg nem.

"Bizonyított tény", hogy a friendzone 90%-ban erről szól.

2020. jan. 13. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
Érdekes, én nem feküdtem le a fiú barátaimmal. De a kérdésre visszatérve, ha veled korabeli exe van, az miért is lett ex? Véletlenül sem a korkülönbség miatt?
2020. jan. 13. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 A kérdező kommentje:

Nem a korkülönbség miatt,állítolag már elmúlt az érzelem és az ágyban sem volt jó.

De ha beírjátok a googleba,hogy ffi nő barátság különböző szakemberek írják azt,hogy 2 független ember baráti viszonyából szinte mindig lehet több!

2020. jan. 13. 14:32
 20/23 anonim ***** válasza:
ha le akart volna feküdni veled, már százszor megtehette volna. szóval: nem akar. (amúgy attól, hogy a te kiéhezett kis elmédben minden nő lefekszik minden hímneművel, aki valaha hozzászólt, attól ez még nem lesz a valóság)
2020. jan. 13. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!