Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Nagy szemétség szerintetek...

Nagy szemétség szerintetek amit csinálok? Vagy megérdemli? 18/f

Figyelt kérdés

Van egy barátom, vagyis inkább haverom. Nála én mindig csak a második voltam, ha a legtöbb barátjával nem tudott semmi programot össze hozni, akkor jött utánam mindig mint valami végső lehetőség (volt, hogy pl a haverjai péntek este nem akartak sehova menni, akkor hívott fel engem hogy menjünk el valahova, unatkozik... Szóval csak azért hívott mert más már nem volt...).


Most fordított a helyzet, a legjobb barátjával össze balhéztak, és ez végett nem is járhat ki azzal a 5 fős bandával, nem lássák őt szívesen.


Most én kötsögösködök vele, folyton futkos utánam mint egy kiskutya, eljátsza mintha olyan jó barátok lennénk... De lepattintom őt, általában ő is ezt csinálta velem ha épp a rendes barátaival ment valahova.


Amúgy minthogy jól el szoktunk lenni, ha ketten megyünk valahova, de valamiért semmi kedvem hozzá, már csak azért sem mert én mindig csak akkor jöttem képbe ha más már nem volt neki....



2020. jan. 13. 12:23
 1/8 anonim ***** válasza:
84%
Többek közt szemétség is,de legfőképp dedós. Inkább meg kéne beszélni vele,hogy mi zavar benne,min változtasson,de ez,hogy "nem szólunk,inkább elkezdünk b*szakodni,mert az poén",inkább egy kicsinyes bosszúnak tűnik és nem utal arra,hogy te komolyan vetted volna őt bármikor is,mert akkor helyre próbálnád hozni a dolgot,amit az értelmes kommunikáció teljes hiányával nem lehet.
2020. jan. 13. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
79%

Nagyon gáz.

Ha te nem tartottad őt jó barátnak, mert nem hívott a társaságával téged, ha úgy érzed, hogy te csak második voltál, akkor mégis miért találkoztál vele? Te sem vagy jobb, mint ő. Nyilván azért találkoztál te is vele, mert neked sem volt más. Szóval ugyanolyanok vagytok :D

Most meg direkt nem találkozol vele, amikor leírod, hogy egyébként tök jól elvagytok együtt :D

Döntsd el, mit szeretnél. Ez tényleg ovi.

2020. jan. 13. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Gratulálok, lesüllyedtél a szintjére, remélem most jobban érzed magad :) Ha lenne tartásod, akkor csak simán megszakítottad volna ezt a kamubarátságot, így viszont te pont olyan alja vagy, mint ő, sőt, rosszabb.
2020. jan. 13. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nekem volt egy 18 éves haverom (25 vagyok) aki bemutatott a legjobb barátjának,akivel összebarátkoztam, néha találkoztunk, elmentünk együtt programokra.Ez a srác olyan szinten féltékeny lett, hogy letiltott facebookon, hogy én elvettem az ő legjobb barátját stb... A srácnak feltörte a facebookját és elkezdett kavarni. Mostanában a YouTube videóim dislikeolásával éli ki magát. Szerintem elég gyerekes megoldást választott, másrészről maga a gondolat hogy elvettem a barátját az is gyerekes. Szerintem senkinek semmi köze ahhoz, ki kivel barátkozik, a bosszúállás pedig dedós megoldás. Egy felnőtt ember megbeszéli a problémákat, ha nem lehet megbeszélni, hagyja a francba azt az embert
2020. jan. 13. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Hát ha a próbálkozásaira ezek a válaszok nem voltak elegek, akkor mit mondjak meg neki : mondtam hogy nem akarok veled lógni, meg akarta hogy szombaton menjek vele Győrbe egy koncertre, mondtam hogy én megyek de másokkal (addigra már a jegyünk is megvolt)...
2020. jan. 13. 12:59
 6/8 anonim ***** válasza:
De ezt eddig is megtehetted volna. Ha ennyire zavart.
2020. jan. 13. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
De azt a részét nem vágom, hogy miért akarja most azt, hogy a saját barátaim elé helyezzem őt, amikor ő pont lesz art engem amikor az ő barátaival volt.
2020. jan. 13. 16:00
 8/8 anonim ***** válasza:
Kerülhetsz még az ő cipőjébe. Inkább beszéljétek meg.
2020. jan. 13. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!