Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Melyik a nagyobb szemétség?

Melyik a nagyobb szemétség?

Figyelt kérdés

Én egy nagyon jóképű de kissé kisfiús férfi vagyok, (fizikailag nem erős)


A barát: szerelmes voltam egy lányba majd összeveszünk. egy ideje a haverom kúrja, el is mondta nekem és szégyenlette

volt egy komoly verekedésem ez a srác leblokkolt nem mert kiállni mellettem


B: Ő nagyon kemény, azt mondja bármikor megvédene és hogy bármikor kiáll mellettemí

kavartam egy csajjal, kimentem mosdóba.. ezután a haverom ráment, a csaj offolta, és azt mondta ezután engem is lehet fog ha ilyen haverjaim vannak...


2018. febr. 10. 04:57
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Mind a kettő gáz, válogasd meg jobban a barátaidat.
2018. febr. 10. 06:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Elég furcsa fogalmaid vannak: attól, hoyg TE szerelmes vagy egy lányba, az a lányt semmire nem kötelezi és ha NEKI a haverod tetszik, akkor nem értem, mi ezzel a gondod. (Egész más lenne, ha együttjárnál a lánnyal és akkor hajt rá). Az meg, hogy a haverod "kúrja" - eléggé degradáló a lányra nézve, mert ezek szerint csak egy szexezközbek tekinted.


A verekedésnél meg egyrészt ha gyönge vagy, minek mégy ilyenbe bele, másrészt a haver nem sokat tudna tenni, legfejebb mindkettötöket összeverik.


A másik haver meg tipikusan a nagy a szája, de nincs mögötte semmi - azt MONDJA, hogy kiállna melletted, de ha odakerülne a sor, akkor nem tenne semmit, mert ahhoz már nincs mersze.


Az viszont sokkal problémásabb, hogy AZZAL a lánnyal kikezd, akivel együtt mentél szórakozni.

A csajnak meg tökéltesen igaza van, ha ezután sem a haverral, sem veled nem akar kapcsolatot, mert a haverjaid TÉGED IS minösítenek!

2018. febr. 10. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
49%

Hát elég nagy összevisszaság van itt kérdés szempontból :D


Amúgy fordítva is lehet nézni a dolgot. Még csak "kavarsz" egy csajjal, de már azzal zsarol, hogy válassz közte és a barátaid között.

2018. febr. 10. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!