Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Szemetseg volt tolem?

Szemetseg volt tolem?

Figyelt kérdés
Eleg joba vagyok egy lannyal, viszont felreerhetetlen bizonyitekom van ra, hogy LSD-t arul egy 14 eves baratnojevel (o 15 eves), ezert megmutattam a rendoroknek. Meg nem lett belole semmi, de igazabol buntudatom van az egesz miatt. 16/L
2019. júl. 22. 12:45
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Szóval egy 14 és 15 éves lány LSD-t árul és mikor szóltál a rendőrségnek azok le se sz@rták. Értem.
2019. júl. 22. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Ne legyen bűntudatod. Igazából csomó társadon segítettél ezzel.
2019. júl. 22. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Mit mutattál meg?
2019. júl. 22. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Egy kep, amit ketten csinaltak az arakrol es a fajtakrol, elerhetosegnek meg az instajuk van megadva. De meg mindig fent van, szoval gondolom meg nem nagyon ertek el hozzajuk, erre celoztam.
2019. júl. 22. 13:35
 5/5 anonim ***** válasza:

Ha a bizonyíték tényleg félreérthetetlen, akkor ők ki lesznek vizsgálva ami ennyi idősen nagy eséllyel elrettenti őket az árulástól, ha ők is drogoznak akkor elviszik őket egy elvonóra.


Ezzel igazándiból segítettél rajtuk is, meg rengeteg emberen akiknek lehet, hogy ők lettek volna az elsők akik adnak drogot. Ne érezd rosszul magad emiatt, azt tetted amit kellett.

2019. júl. 22. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!