Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mit tegyek, ha a legjobb...

Mit tegyek, ha a legjobb barátnőmön lila és véres foltokat látok?

Figyelt kérdés

Mindig tudtam, hogy sub/mazohista, de sose volt ilyen komoly a dolog.

Szerintem ez már a nem normális kategóriába sorolható. Ráadásul még nagyon fiatal, még nálam is fiatalabb. (15 éves)

Nem vagyok teljesen biztos abban, hogy egyáltalán akarja-e, vagy kényszeríti/fenyegeti a párja.

Egyébként eleinte olyanokat mondott, hogy leesett a lépcsőn, beesett a bokorba, nekiszaladt a fának, de azért (hiába nagyon ügyetlen) hamar kiderült, hogy hazudik. Végül elmondott mindet a kapcsolatról, a párja 25 éves, ezért titkolta. Meg más oka is volt, de az kevésbé lényeges a kérdés szempontjából.

Én aggódom csak túl? Hogy segítsek neki? A párom szerint hagynom kéne...



2020. jan. 13. 16:20
1 2
 1/14 anonim válasza:
Sajnálom , nem tudom ... még nem hallottam ilyet,de az a biztos ha nem aggódod túl a dolgot és elviszed orvoshoz
2020. jan. 13. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Nincsenek szülei?
2020. jan. 13. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
#2 Apja meghalt 9 éves korában, anyja meg folyton dolgozik, nincs ideje a lányára, előfordul, hogy külföldön van. (Most is.)
2020. jan. 13. 16:55
 4/14 anonim ***** válasza:
77%

15 evesen maris sub?

En nem tudom, hogy mennyit tudsz ezekrol a dolgokrol, de az ilyen kapcsolatokba ket felnott!, donteni kepes, es a dontesei kovetkezmenyet felmerni kepes embernek kellene belemennie!


Egy 15 eves lany meg hihetetlen modon befolyasolhato, meg akkor is ha a legalis korhatar 14 ev. Itt nem egyszeru szexrol van szo!


En is aggodnek erte, kb a legjobb preda, nincs apa, niincs anya a kozelben. Ha most abbahagyja, talan meg tul tud lepni ezen orokre szolo lelki serulesek nelkul.


Probald meg rabeszelni az orvosra, es igazabol egy pszichologus se artana.

2020. jan. 13. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
29%
15 évesen mi az hogy sub meg mazoista, azt se szabadna tudnia hogy mit jelentenek ezek a szavak.
2020. jan. 13. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
97%

Azt kéne valahogy kideríteni, hogy ő valóban élvezi-e ezeket a játékokat. Megvolt benne magától is a vágy erre, vagy a pasija kényszerítette bele. Ha nem is erővel, de mondjuk lelki terror által, nem akarja elveszíteni stb...

Egyébként simán létezik ilyen, akár fiatalabb korban is. Én eleve mazo vágyakkal születtem, és már általános iskolás koromban okoztam magamnak látható sérüléseket. Nem mondom, hogy ez normális, csak azt, hogy van ilyen is.

2020. jan. 14. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
86%

Nekünk volt egy hasonló lány, aki rossz dolgokba keveredett, mindenképpen segítsd valahogy, mert ennek így nem biztos jó vége lesz.. te ismered legjobban a helyzetet, de óvatos, támogató beszélgetések, pl. szingliként is lehet boldog az ember, vagy ha van valami jó hobbija..

Valószínűleg ő is tudja mi volna a helyes, segíts neki. Ezeket a foltokat mások is látják és a legtöbb ember, nem jóra fog következtetni ebből, hanem hogy valami nem jó.. De hallgass a lelkiismeretedre, az mindig kiigazít..

2020. jan. 14. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
17%
Az ő dolga, ne foglalkozz vele! Ha neki jó, miért ne? Én is élveztem, amikor a tesitanárnő elvert, pedig csak 14 voltam. Volt, hogy direkt nem vittem tesicuccot, meg látszólag ellenkeztem a verés ellen, meg még jól föl is hergeltem. Így dupla adag járt, sokkal erősebben :).
2020. jan. 15. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim válasza:
63%

#4-essel értek egyet. Ilyen fiatalon elkezdeni, itt sántít a dolog. Még a kezdőkkel is megvárjäk normális esetben hogy felnőtt döntéseivel teljesen tisztában lévő emberrel kezdjenek. Ráadásul senki sem kezd kemény BDSM elemekkel. Itt azért a "párja" körmére is rá kellene nézni.

Mindenkinek vannak vágyai de hogy egy 15 évessel így? Nem ítélem el a BDSM-et magam is űzöm de felnőtt fejjel.

A kislány leírása alapján perfekt áldozat vmi flúgosnak. Mindenképpen próbálj meg segíteni neki.

2020. jan. 15. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek a válaszát.

Nagyon aggódom, mivel tegnap és ma nem volt suliban, elvileg beteg, de nem veszi fel a telefont se. Lehet, hogy tényleg csak beteg, de az anyja külföldön van... Valahogy rossz érzésem van. Valószínűleg túlparázom az egészet, de nem tudom... utolsó óra után átmegyek hozzá megnézni, hogy mi a helyzet vele.

2020. jan. 17. 13:59
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!