Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mit tegyek, ha a legjobb...

Mit tegyek, ha a legjobb barátnőmön lila és véres foltokat látok?

Figyelt kérdés

Mindig tudtam, hogy sub/mazohista, de sose volt ilyen komoly a dolog.

Szerintem ez már a nem normális kategóriába sorolható. Ráadásul még nagyon fiatal, még nálam is fiatalabb. (15 éves)

Nem vagyok teljesen biztos abban, hogy egyáltalán akarja-e, vagy kényszeríti/fenyegeti a párja.

Egyébként eleinte olyanokat mondott, hogy leesett a lépcsőn, beesett a bokorba, nekiszaladt a fának, de azért (hiába nagyon ügyetlen) hamar kiderült, hogy hazudik. Végül elmondott mindet a kapcsolatról, a párja 25 éves, ezért titkolta. Meg más oka is volt, de az kevésbé lényeges a kérdés szempontjából.

Én aggódom csak túl? Hogy segítsek neki? A párom szerint hagynom kéne...



2020. jan. 13. 16:20
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
Átmentem. Lázas és köhög. Fulladozva köhög. Azonban ott volt a párja is, mondván hogy ő felnőtt és gondoskodik róla, mivel az anyja nincs otthon. Igazából viszonylag hamar megkért a barátnőm, hogy menjek el, mert pihenni szeretne.
2020. jan. 17. 15:14
 12/14 anonim válasza:
51%
Te jó ég...nekem is 25 éves párom van 19 vagyok es szeretjuk a bdsmet , de nem a szado mazot, es mindent 100% ban megbeszelunk, szerintem mar alabbol korai ehhez meg hat 10 evvel idosebb a pasi ...
2020. febr. 15. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
79%
Ez nem vicc és nem játék! Ez 18 felett elfogadható, de az alatt így bűncselekmény. Ha tudsz róla és nem teszel semmit, te is bűnrészes leszel. A legjobb, ha teszel egy névtelen feljelentést a rendőrségen, illetve a gyámhivatalnál az anyja ellen, kiskorú veszélyeztetése miatt.
2020. febr. 16. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
100%
Megkérdezhetem , hogy mi lett a végén? Nekem is van egy ilyen barátnőm , de ő mostanába mintha „kinőtte” volna ezt
2020. jún. 10. 02:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!