Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hol tudnék fiú barátokat...

Hol tudnék fiú barátokat szerezni?

Figyelt kérdés

Sosem volt igaz fiubarátom, akivel mindent meg tudtam volna beszélni és nagyon szeretnék egyet.

A fiúk valamiért sosem kedveltek, de a sminkes lányokat igen, velük nagyon jóban voltak.


Létezik valamilyen oldal erre vagy hol tudnék találni fiúbarátot?


2020. jan. 17. 22:44
 1/8 anonim ***** válasza:
41%
Tinder,Badoo,AnoTalk de akár itt is. Ajánlom inkább a való életben való ismerkedést, mert ott nagyobb sikereket érhet el egy átlagos ember is. Mint pl.: edzőterem, könyvtár,társasjátékklub, különböző rendezvényeken is tudsz(koncert,színház,fesztivál stb.) Mellesleg én szívesen beszélgetnék veled.
2020. jan. 17. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
45%

Hány éves vagy?

Hol laksz?

Ha úgyvan leszek a fiú barátod.

14 és fél éves vagyok.

Amúgy meg anotalk az az oldal amit te keresel.

2020. jan. 17. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Külön oldal nincs rá. Én mindig is jobban kijöttem a lányokkal, ovis korom óta. Valószínűleg olyanoknál próbálkozol akik úgy gondolják, hogy nincs fiú-lány barátság, sokan vannak, pedig nincs igazuk.
2020. jan. 17. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

16 éves vagyok.


Lehet csak tényleg nagyon vágyom egy fiúbarátra..

Nem tudom milyen érzés és az lány ismerőseim mindig mondják, hogy mennyire jó nekik, hogy ott van a legjobb fiúbarátjuk.

És nekem meg nincs és nem is volt még.

Bevallom, amikor mesélik kicsit féltékeny vagyok rájuk.

2020. jan. 17. 23:09
 5/8 anonim ***** válasza:
Ha a kor nem számít és tényleg csak barátot keresel, akkor próbáljuk meg
2020. jan. 18. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Én is így vagyok. Nekem volt is egy. Eddig még senkivel nem sikerült úgy kijönnöm,mint anno vele,hiába próbálkoztam.
2020. jan. 18. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
45%
Én is szívesen ismerkednék veled. Merre laksz? Írhatsz privátban is. F
2020. jan. 19. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
45%
Esetleg megpróbálhatod még a SLOWLY-t. De nekem is írhatsz, nekem sem volt még igazi fiú barátom. Valahogy a lányokkal mindig jobban jöttem ki, de szeretnék egy fiú barátot is.
2020. jan. 19. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!