Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogyan szoktatok barátokat/hav...

Plg_v kérdése:

Hogyan szoktatok barátokat/haverokat szerezni?

Figyelt kérdés

#barát #haveri társaság
2020. jan. 4. 14:03
 1/6 anonim ***** válasza:
85%
Beszélgetek idegen emberekkel akár az utcán, akár neten, bárhol. Aztán kialakul magától, vagy nem.
2020. jan. 4. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
89%

Közel kerülök egyvalakihez aki bemutat a haverjainak akik szintèn bemutatnak másoknak. Es igy egyre nagyobb a kör


Ott szokott a dolog elbukni hogy ha szètmegyünk/összeveszünk stb azzal akivel közel kerültem, onnanstol bukik az egèsz mint a kàrtyavàr.

2020. jan. 4. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
29%

pl. itt :D

de amúgy disco,bulik, kocsma, többi haverom által, esti lógások alkalmával, Colorfeszten, stb.

2020. jan. 4. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
71%
Kell egy fekete furgon, és odamenni ramndom emberekhez és kérdezni : "helló, bocsi, ennek kloroform szaga van" és már csak egy erős húzás kell a furgonig (az a jó ha dupla toló ajtós) aztán ennyi.
2020. jan. 4. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 gublug ***** válasza:
79%

Sajnos sem letolteni, sem 3D nyomtatni nem lehet oket igy megvarom amig a sors bedobja oket. Az en esetemben az ismerkedes es a bizalom kialakulasa nagyon hosszu folyamat, igy senkirol sem tudni az elejen.

Tehat, kialakul honapok, evek alatt.

Hogy honnan jonnek? Barhonnan. Munkahely, hobbi, net, vagy a semmibol elobukkannak.

2020. jan. 4. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
91%

Igazán barátságaim még nem születtek, de túrázások,teljesítménytúrák során rendszeresen csatlakoznak hozzám emberek.


Férfiak elég sokan mennek egyedül, vagy sokan a társaságukat is "lehagyják" mert azok lassan mennek. Aztán felvesszük a tempót, megyünk, dumálunk.


Én mondjuk nem vagyok erős az ismerkedésben, pedig lehetne fix túratársam, legutóbb egy csinos lánnyal beszéltem végig azt a több órát és az én lúzerségemen állt, hogy nem is lett folytatás.


Azért is szeretem ezt a formát, mert egyrészt alapból kimozdulsz, sportolsz, élményt ad. Rengeteg izgalmas dolog történik. Nyilván nem egy extrém sport, de mégis izgalmasabb mint arról beszélni, hogy itthon ülök a szobámban és hallgatom a 2 másik lakótársam süketelését.


Plusz alapból olyan távokat nézek 30-50 km körül, ami már bevállalósabb, és ott már a túrázósok "keményebb" magja van jelen. Velük meg el tudsz beszélgetni mindenről, ha már csak arról beszélek hogy kezdtem túrázni, miket csináltam, láttam az kitölti az időt. De néha jó egészen csendben is menni együtt.


Az a jó, hogy egy túrázóval órákig tudok beszélni valamiről ami másoknak elmondva annyit vált ki, hogy "aha". Mert nyilván más együtt átélni egy kalandot.


Ezen kívül munkahely, munkatársak is félig meddig a barátaim, elmegyek velük kajálni, meg együtt vagyunk egész nap. És munkámból kifolyólag mindig emberekkel vagyok körülvéve.


Nyilván nekem is más lenne a helyzet, ha nem Budapesten laknék, hanem vidéki kisvárosban anyámmal és egy gyárba járnék dolgozni ahol 2-3 emberrel ha tudok beszélni.

2020. jan. 4. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!