Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Van olyan oldal ahol fiúként...

Van olyan oldal ahol fiúként fiúkkal/férfiakkal lehet ismerkedni mint haver vagy barát?

Figyelt kérdés

Nem társkereső! Kezd ezd már sok lenni a kisiklott "barátság", főleg itt a gyakorin voltak ilyenek. Van pár lány régebbről akivel jóba vagyok de az mégsem olyan mint egy fiú vagy férfi haver/barát. Olyan, aki nyugisabb, nem gondolja túl a dolgokat, nem nagyon érzelmes, laza, el lehet vele hülyülni dumálgatni sörözni elmenni ide- oda,megosztani egymással dolgokat stb. Ezek nagyon nagy elvárások? Nem meleg (ne értsétek félre heteróként elfogadó vagyok, jószándékból többször gondoltam hogy attól még lehet normális haver mert amúgy sem érdekel ki kivel bújik ágyba, csak valahogy mindig kiderül, hogy bejövök neki és rám mozdul, vagy nagyon úgy viselkedik hogy nyilvánosan azért kellemetlen lenne nekem) A végén meg mar többször a szexuális zaklatás határán vagyunk. Vagy volt olyan is, aki olyan volt mint a mimóza, hogy jóformán viccesen odalökök egy oltást akkor nem hogy poénra venné, visszavágna hanem elkeseredik és tiszta depresszió lesz, úgy kell vele bánni mint egy húsvéti tojással.. Ehhez meg én nem értek.

Ilyennel is volt dolgom, nyilván lerendeztem nagy nehezen, de ezek nekem már inkább terhek mint egy élvezetes barátság.

Sokszor van hogy nem vagyunk egy kategória, ami nem lenne nagy probléma, de valahogy mégis semmi nem lesz belőle, vagy csak egyoldalúan hiszi azt hogy milyen jól működik ez holott csak ő érzi jól magát és neki ez a lényeg... Van valahol olyan oldal ahol normálisabban lehet ismerkedést folytatni? Szórakozóhelyekre nem nagyon járok, meg oda nem valószínű hogy ilyenek miatt mennek XD Főleg korombeliekre gondoltam, de nem ez az első.

19F



2020. jan. 18. 02:35
 1/3 anonim ***** válasza:
Probald ki a sarki kocsmat. Ott nagyon sok havert szerezhetsz.
2020. jan. 18. 05:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonymousreview60 ***** válasza:

A fiúknak szokott lenni egy haveri körük vagy egy-két haverjuk, akik révén ilyenhez csapódnak. Ha ez neked társkereső nélkül nem megy, akkor zárkózott vagy. A kérdés, miért.

Az érdeklődési köröd szerint keress netes közösségeket, abból helyi ilysmerőst, első körben.

2020. jan. 18. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Szia! Én sajnos nehezen barátkozom össze bárkivel. A lányokkal valahogy mindig jobban jöttem ki. De nekem is jól jönne néhány fiú haver. Esetleg a SLOWLY oldalon kereshetsz embereket vagy esetleg a HELLOTALKon.(Inkább nyelvtanulásra szokták használni, de én most már fél éve beszélek ott egy lánnyal akivel már találkoztam is. Ha gondolod nekem is írhatsz. Én is veszem a poénokat és nem sértődök meg minden apróságon. Csak gondolom fiatalnak fogsz tartani.Remélem tudtam segíteni.

Ui: Ezek alkalmazások

14F

2020. jan. 19. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!