Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Csak szerintem fura és bizar,...

Csak szerintem fura és bizar, ha két fiú úgy szólítja egymást hogy cicafiú?

Figyelt kérdés
Barátok, de még így is furcsa szerintem. Suliban is igy szólítják egymást, telefonban is úgy vannak beírva egymásnak, hogy “Cicafiú❤️“.

2020. jan. 18. 10:06
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom valami benfentes poén.
2020. jan. 18. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
96%
Csak poén, nehogy rosszul legyél. Szerintem aki tisztában van a (hetero) szexualitásával annak ez nem okoz problémàt.
2020. jan. 18. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
34%
Aztán ti honnan tudjátok, hogy nem buzzancsok? Lehet, hogy tényleg azok. 😃
2020. jan. 18. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

3#

Akkor meg homik. Változtat az valamit a helyzeten?

2020. jan. 18. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
34%
Durva, az tuti.
2020. jan. 18. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
40%
Nagyon durva, jaj de hihetetlen. El sem hiszem, micsoda pasik ezek! Lehet melegek! Jujci, meleg! Homoszexuális. Az milyen lehet?! Olyan izgi a tini világ!!! <3 Tök kircsi lenne egy homi bari is, igaz lányok? Hihi!
2020. jan. 18. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Tőlem 15 évvel idősebb autós-oktatóm is szólított így mikor hülyeséget csináltam de sosem üvöltött, egyébként jól összehaverkodtunk már az elején ja meg magát simán lekreténezte, lehülyézte, balfék és egyéb finomságok.. Nyilván poénból.. :)
2021. aug. 3. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!