Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » A barátnőim miért piszkálnak...

A barátnőim miért piszkálnak folyton a ruháim miatt?

Figyelt kérdés

Úgy érzem, mintha azt gondolnák rólam hogy nagyzolok, vagy sznob vagyok. Akármikor veszek valamit megkérdezik, hogy mennyibe került. Amikor elmondom, látom hogy egymásra néznek, fintorognak, és mondják hogy: hát ennyiért biztos nem vettem volna meg.

Oké de én meg megvettem, miért ne vehetném meg? És nem nagy márkákról van szó, most legutóbb például egy Tommy Hilfiger pulóvert vettem, és meg voltak rökönyödve. Folyamatosan csak mondogatják, hogy semmi értelme, meg ugyanilyet tudok venni pl a Bershkaban is, csak azon nincs márka, meg hogy hát ők ebből a pénzből inkább vesznek a h&m-ből 10 pulóvert. Már nem tudom hogy reagáljak ezekre, én sose vágtam fel semmi ilyennel, magamtól még csak azt se mondanám hogy “nézd vettem egy új ruhàt”, nemhogy még azt hogy mennyibe került. Évek óta ezt csinàlják, és nem is csak öltözködés terén, volt hogy azért szóltak meg mert ékszert, órát vettem magamnak, vagy volt hogy azon röhögtek, hogy én milyen flancos ételeket eszek. (Én nem gondolok flancosnak egy avokádót, vagy mangót, de szerintük az, mert “csak a youtubeos influencereknél látnak mindig ilyeneket”). Nagyon idegesítő, és már közel járok ahhoz, hogy egyszer kiosszam őket, mert tényleg évek óta tűröm, és már utálok új cuccokban találkozni velük, mert tudom hogy megint kezdik majd. Miért kell ezt csinálniuk? Ti mit csinálnátok a helyemben?


2020. jan. 19. 17:02
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
69%
Egyel mangot a mangoban, ezt rakd ki a storydba, es jelold meg oket.
2020. jan. 19. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
43%

Csereld le az irigykedo kis verszivokat ,akiket a bnoidnek gondolsz. Irigyek,rosszundulatuak es lehuznak!!!


Baratkozz magadhoz hasonlo eletszinvonaluval. Semmi baj nincs azzal,h ilyeneket veszel!! Megteheted es kesz!


N/37

2020. jan. 19. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
3%

Megfelelési kényszered van, tulajdonképpen kinek akarsz mást mutatni, ami vagy? Attól, hogy megveszed a 30-50 ezres ruhákat nem leszel más! Tudod, ha szart felteszik a polcra, nem lesz lekvár!

Te tudod, de így szerintem nagyon kis h.lye p.csa lehetsz. De te dolgod! Bocsi ez csak az én véleményem, nem akarlak bántani, érezd úgy magad ahogy neked jó! Vedd úgy,hogy nem is írtam! További szép napot!

2020. jan. 19. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
31%
Jajajaja, nem lesz mas, menjen csodbe a Tommy, senki ne vegyen ott semmit, mert akkor nyilvan szar a szemelyisege!!!4444444
2020. jan. 19. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
73%
13-as válaszoló valami irigy koca lehet, akinek nagyon faj, hogy akarmit csinal magaval, ronda marad, masok pedig nem. :)
2020. jan. 19. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
0%

15-ös. Szerintem meg neked fáj az igazság! Magadra vetted mi? :D

Én teljesen elégedett vagyok magammal, és nem kellenek hozzá több 10-30 ezres cuccok! Én szeretem magam,amilyen vagyok, mert én azt veszem amibe jól érzem magam, nekem megfelel,kényelmes még ha csak 500 forintba is kerül, akinek meg nem tetszik, az az ő problémája, nem az enyém! :)

2020. jan. 19. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
100%

Ki beszelt rolad?

A "draga" ruha nem lehet kenyelmes?

2020. jan. 19. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:

Szerintem meg hagy költse mindenki arra a saját pénzét, amire akarja!

Aki erre meg rendszeresen beszól, az nem barát! Pont!

Nekem is az egyik legújabb IPhone-m van, és tudod hány barátom szólt be rá bármit is? Nulla! Ugyanis egy barát nem csinál ilyet!

2020. jan. 19. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 A kérdező kommentje:

13-as válaszoló! 🙂

Mint mondtam, én is ugyanúgy megveszem és jól érzem magam a fast fashion boltokban vásárolt ruhákban. Mivel azt veszem meg ami tetszik, és nem a márka miatt. Ha tetszik, megveszem, akár 5000, akár a többszöröse. És nem, nincs megfelelési kényszerem, az egyetlen akinek meg akarok felelni az saját magam. Te viszont egy szörnyen csőlátású ember lehetsz, ha az alapján ítélsz meg valakit, hogy milyen ruhákban jár.

2020. jan. 19. 18:53
 20/22 anonim ***** válasza:
52%
Akkor maradj meg ebbe a tudatba, nem vitázom!
2020. jan. 19. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!