Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » A barátnőim miért piszkálnak...

A barátnőim miért piszkálnak folyton a ruháim miatt?

Figyelt kérdés

Úgy érzem, mintha azt gondolnák rólam hogy nagyzolok, vagy sznob vagyok. Akármikor veszek valamit megkérdezik, hogy mennyibe került. Amikor elmondom, látom hogy egymásra néznek, fintorognak, és mondják hogy: hát ennyiért biztos nem vettem volna meg.

Oké de én meg megvettem, miért ne vehetném meg? És nem nagy márkákról van szó, most legutóbb például egy Tommy Hilfiger pulóvert vettem, és meg voltak rökönyödve. Folyamatosan csak mondogatják, hogy semmi értelme, meg ugyanilyet tudok venni pl a Bershkaban is, csak azon nincs márka, meg hogy hát ők ebből a pénzből inkább vesznek a h&m-ből 10 pulóvert. Már nem tudom hogy reagáljak ezekre, én sose vágtam fel semmi ilyennel, magamtól még csak azt se mondanám hogy “nézd vettem egy új ruhàt”, nemhogy még azt hogy mennyibe került. Évek óta ezt csinàlják, és nem is csak öltözködés terén, volt hogy azért szóltak meg mert ékszert, órát vettem magamnak, vagy volt hogy azon röhögtek, hogy én milyen flancos ételeket eszek. (Én nem gondolok flancosnak egy avokádót, vagy mangót, de szerintük az, mert “csak a youtubeos influencereknél látnak mindig ilyeneket”). Nagyon idegesítő, és már közel járok ahhoz, hogy egyszer kiosszam őket, mert tényleg évek óta tűröm, és már utálok új cuccokban találkozni velük, mert tudom hogy megint kezdik majd. Miért kell ezt csinálniuk? Ti mit csinálnátok a helyemben?


2020. jan. 19. 17:02
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
Xddddd
2020. jan. 19. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
31%

Ne foglalkozz veluk, jol teszed, hogy megveszed ami tetszik es ami esetleg kicsit markasabb. En is ilyen vagyok. Unom mar, hogy kimegy az utcara az ember es mindem masodikon ugyanaz a new yorkeres kabat, bershkas polo stb van. Szoktam en is fast fashion uzletekben vasarolni, de ezeken a helyeken is a stilusosabb darabokat valasztom.



F/24

2020. jan. 19. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!