Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Barátság vagy szerelem?...

Barátság vagy szerelem? Kezdeményezni próbál vagy csak unatkozik?

Figyelt kérdés

5 éve ismerjük egymást. Legjobb barátok vagyunk. Ha bármire szüksége van az egyikünknek, akkor a másik ott terem. (jelenleg 150 km-re lakik tőlem, mégis bármikor - hetente is - eljön egy vacsira, vagy csak úgy pár órára)

Még régebben, pár éve megbeszéltünk, hogy barátok vagyunk.. Nem több... Más alkatú csajok jönnek be neki, és am is nem éri meg kockáztatni a barátságot..


Viszont az elmúlt pár hónapban, hetente, kéthetente nálam alszik egész hétvégén, együtt szilvesztereztünk kettesben, közös programok, megyünk együtt wellnessezni, ha nálam alszik, akkor órákon át tartó hátmasszírozások.. Hátsimogatás... De semmi több.


Az egyik mondatjában be akar költöztetni az új lakásába, a másik mondatjában viszont meséli, h az új fodrásza milyen jó csaj, és a csaj elhívta bulizni a hétvégére, és el is megy....



Én pedig kezdek összezavarodni... Szerintetek így viselkedik egy szimpla jó barát? Ha akarna valamit, akkor már lépett volna.. Ugye?

25N és 28F


2020. jan. 19. 23:22
 1/5 anonim ***** válasza:
Ez inkább tűnik szexmentes párkapcsolatnak, mint barátságnak.
2020. jan. 19. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

"Még régebben, pár éve megbeszéltünk, hogy barátok vagyunk.. Nem több..."

Az már régen volt. Újra kéne tárgyalni az ügyet. :)

2020. jan. 19. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Szerintem simán szerelem, ha tényleg így van ahogy leírtad.


Csak a szexualitás még nincs összekapcsolva, vagy más téren nem stimmel vele valami, vagy szűz, esetleg meleg, vagy biszex, és emiatt nem akar bevonni a zűrös világába.


Állítsd válaszút elé, hogy vagy bizonyítja, hogy valódi férfi, vagy van más jelölt is aki többet tudna ennél adni!


Ne elégedj meg egy ilyen "kapcsolattal", mert neked is jár egy teljes élet!

2020. jan. 19. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

"Állítsd válaszút elé, hogy vagy bizonyítja, hogy valódi férfi, vagy van más jelölt is aki többet tudna ennél adni!"

Ha tényleg szeretsz valakit, nem állítod válaszút elé, hanem örülsz, ha vele lehetsz. Ráadásul hazugság is lenne, hogy van más, mert szó sincs ilyesmiről. És ő se hülye, nagyon jól tudja, hiszen hosszú évek óta ismerik egymást. Ha tényleg lenne komoly érdeklődő, már rég hallott volna róla. Ha meg ennyire új, hogy most hall róla először, akkor annyira nem lehet komoly, nyilván.

2020. jan. 20. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! :) igen, ha lenne valaki arról tudna... Tudja nagyon jól, hogy csak úgy nem fog jönni senki.. Ha meg igen, akkor az komoly lesz. (2 éve nincs kapcsolatom, ő győzött meg, hogy szakítsak.. Igaza volt. Neki kb. Fél éve nincs, őt pedig a szakításban nagyban én befolyásoltam - igazam volt)


Igen.. Lehet szexmentes kapcsolatnak is nevezni 😂 vagyis.. Barátságnak..


Újra kellene tárgyalni az ügyet, de nem tudom hogy fogják hozzá... Vagyis félek hozzafogni... Főleg, ez miatt, hogy tudom más kinézetű csajok jönnek be neki.. Na meg ez miatt a szövegek miatt, hogy pl. az ismeretlen fodrásznőjével megyen bulizni... Illetve pár hónapja is volt olyan beszólása, hogy megfordult a fejében, hogy velem kezdene valamit, de az elrontana a barátságot, amit nem akar kockáztatni.... Nah szuper...

2020. jan. 20. 19:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!