Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogyan tudnék barátokat,...

AbcRedBlue kérdése:

Hogyan tudnék barátokat, ismerősöket szerezni Pécsen?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

27 éves srác vagyok, kétlaki életet élek, és ennek egyik fele Pécsen zajlik. Az a helyzet, hogy itt nem igazán van társaságom, és már nagyon zavar, úgyhogy szeretnék tenni ellene valamit.

A félre értések elkerülése végett mondom, hogy nem neten, chatelős társaságot keresek, az van, viszont élőben nincs kihez szólnom. Tudom, menjek el programokra, beszélgessek emberekkel, de ez elég fura, nem mehetek mindig valami random idegenhez, hogy akar-e cimbizni. Szóval ha van a neten, vagy valahol ilyen hely, ahol barát nélküli emberek egymást keresik, azt megoszthatnátok velem.

Amúgy nyitott vagyok szinte bármire, elég jól el tudok beszélgetni emberekkel. Saját ötleteim; beszélgetés, sétálás közben, akár kutyasétáltatás (nekem Pécsen nincs kutyám), futás, foci, kosárlabda, kártyajátékok, társasok, videójátékok, stb

Szóval, egyrészt jöhetnek ötletek, hogy merre tudnék valami társaságot szerezni, másrészt ha hasonló cipőben jársz, vagy lenne kedved haverkodni, írj nyugodtan!



2020. jan. 21. 11:44
 1/3 A kérdező kommentje:
Amúgy egy jófej, értelmes, jó megjelenésű srác vagyok. Sem nemi, sem korosztályi, semmilyen kikötésem nincsen, ha sokkal fiatalabb, vagy idősebb vagy nálam, de igényed lenne egy beszélgetőtársra, írj, aztán ha jól kijövünk egymással, tök jó, máris van társaságunk. Tisztában vagyok vele, hogy ez nem feltétlenül így működik, de megadom az esélyt, hátha valaki hasonló helyzetben van. Ha nem, azzal sem veszítek, legalább megpróbáltam.
2020. jan. 21. 11:53
 2/3 anonim ***** válasza:
Szerintem érdeklődés/hobbi facebook csoportban próbàlj olyat találni akit ugyan azok a dolgok érdekelnek, mint tèged ès egy idő utàn csinàlhatjàtok együtt,vagy írj rà régi barátokra/ismerősökre/osztálytársakra hogy nincs-e kedvük újra összefutni.Munkahelyen nem tudsz barátkozni?
2020. jan. 21. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Színház esetleg?:)
2020. jan. 22. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!