Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mitévők legyek?

Mitévők legyek?

Figyelt kérdés
Nem vagyok nagyon barátkozós típus, ezért igazából csak egy legjobb barátom van. 3 éve ismerjük egymást, és ugyanabba a suliba járunk. Nemrég bekerült egy másik baráti körbe ami úgy gondolom rossz hatással van rá. Mióta ezekkel a “barátokkal” van, el kezdett cigizni, inni stb. Továbbá, elhanyagol engem. Már nem igazán beszél velem, ha igen akkor is azért mert én szólok hozzá. Ez nekem eléggé rosszul esik, és tulajdonképpen nincs senki más barátom akihez fordulhatnék. Viszont az még rosszabbul esik, hogy látom ahogy kihasználják. Ha beszélek neki ezekről, azthiszi hogy simán csak féltékeny vagyok. Ami igaz is, de nem csak erről van szó. Szeretném újra a régi őt látni, nagyon jó barátom. Mit tanácsoltok?

#barát #elhanyagolás #rossz barátikör
2020. jan. 22. 14:13
 1/2 anonim ***** válasza:
Egyenlőre semmit ne csinálj. Sajnos sok ilyet lehet hallani. Próbálj meg hasonló érdeklődésű emberekkel körbe venni magad mint te, mert akkor meglesz az alap beszéd téma. Arra pedig már barátságokat is építeni lehet.
2020. jan. 23. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Világosísd fel, hogy ez így neked szar, és, ha nem akar többé veled lenni, mondja meg, és akkor keress más barátokat. Ha pedig fontos neki a barátságotok, beszéljétek meg.
2020. febr. 21. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!