Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mit tudnék tenni, hogy kevésbé...

Mit tudnék tenni, hogy kevésbé legyek gátlásos?

Figyelt kérdés
Jóban vagyok néhány emberrel az osztályban. Elég komolynak ismernek, azt hiszik, hogy az iskola után nem érdekelnek, de én sem őket. Nem szoktam üzenetezni, írkálni másoknak, online játszani velük. Mégis nagyon szívesen csinálnám ezt. De nem tudom miről beszéljek, hogyan, félek, hogy hülyeséget írok és többet nem kapok választ. Mit tudnék tenni ennek érdekében, hogy találjak közös témát vagy leüljünk játszani? 16F
2019. okt. 15. 15:13
 1/1 anonim ***** válasza:

Hat ha tudod mivel játszanak akkor máris akad közös téma.

Esetleg csinálhatsz egy klánt vagy csapatot(attól függ milyen játék)aztán meghívod őket.

Ha amúgy a suliban jóban vagytok akkor máris könnyebb helyzetben vagy, csak ne a sulis dolgokról beszélj.

Később is hasznos lehet ha valakivel jóban akarsz lenni akkor próbálj meg úgy viselkedni mint ő, ez persze nehezebb ha már egy baráti társaságba szeretnél bekapcsolódni.

2019. okt. 15. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!