Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogyan legyek meg barátok nélkül?

Hogyan legyek meg barátok nélkül?

Figyelt kérdés

Sajna nem nagyon vannak barátaim. Olyan akivel szabadidőd lehetne eltölteni. Keresem, de évek óta nem találok ilyen barátokat.

Meg lehet lenni nélkülük?



2019. okt. 18. 16:01
 1/6 anonim ***** válasza:
Biztosan...
2019. okt. 18. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
69%
Meg lehet, csak nem érdemes. De a legváratlanabb helyzetben fognak felbukkanni, nekem olyanokkal sikerült összebarátkoznom akikről azt hittem, hogy szóba se állnak velem.
2019. okt. 18. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Persze meg lehet élni, de néha nagyon rossz tud lenni. Nekem sincsenek barátaim és jól elvagyok a kutyáimmal megyek mindig mindenhova(ahová csak tudom viszem őket) a szabadidőm legtöbb részét pedig tanulással és az állataim gondozásával töltöm.
2019. okt. 18. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Nincsenek barátaim, csak volt barátok akikkel néha nosztalgikusan beszélek vagy elmegyek sörözni.


De a mindennapokban nincsen. Egy sem.


Viszont van egy nagyon extrovertált barátnőm aki kielégíti a társasági életre vágyódásom nagy részét.


Plusz az ő barátikörével nagyon jóban vagyok így velük is időnként találkozom.


Nekem ez tökéletesen megfelel, mert amúgy kapacitásom sem lenne több emberi interakcióra a szabadidőmben, mert többnyire tanulok, edzek és dolgozok.


Csak random pár perces szabadidőim vannak amik nem elegek, hogy produktív dolgokat csináljak vagy éppen találkozzak valakivel.


Éppen 1-2 ilyen komment leírására elég. :D Ezért is gyakorizok.

2019. okt. 18. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Sajna nekem még olyan haverom, barátom sincs akivel elmehetnénk sörözni, jó lenne ha találnék valakit.
2019. okt. 18. 18:19
 6/6 anonim ***** válasza:

5# Ahogy írtam, szerezz barátnőt.


Nem, hogy lesz valaki aki éjjelnappal veled akar lenni, de az ő barátai is a tiéd lesz egy kicsit.

2019. okt. 18. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!